Skocz do zawartości
kawasaki

dedyki.net koniec firmy

Polecane posty

mam kilka pomysłw na promocja np jak ktoś zakupi serever do cs cs go mincraft np serery cs 1.6 lub go jak,ktoś kupi 2 serevery do 20 slotow dostanie 2 sever gratis na rok jak myslicie

 

BIERE WSZYSTKJE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co biezesz wszyskie ?

Ludzie przestańcie karmić trolla, przecie widać że to jakieś dziecko...

ha ha dziecko pozdro chba ty jestes dzieciakiem co z tego ze moja ortografia jest słaba ale dzieckiem nie jestem podro jeżeli myslisz tak zapraszam cię na ts3-netshoot.pl pozdrawiam tylko jestem na lapku o 18 bo koczę prace o 17 jakoś muszę dojechać do domu a korki sa w tych godzinach eh samochodem nie omine korków Edytowano przez szroki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kilka pomysłw na promocja np jak ktoś zakupi serever do cs cs go mincraft np serery cs 1.6 lub go jak,ktoś kupi 2 serevery do 20 slotow dostanie 2 sever gratis na rok jak myslicie

 

Poważny biznesmen widzę. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem bismesenem tylko chce rozkrecic dedyki aby było super i lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co biezesz wszyskie ?

ha ha dziecko pozdro chba ty jestes dzieciakiem co z tego ze moja ortografia jest słaba ale dzieckiem nie jestem podro jeżeli myslisz tak zapraszam cię na ts3-netshoot.pl pozdrawiam tylko jestem na lapku o 18 bo koczę prace o 17 jakoś muszę dojechać do domu a korki sa w tych godzinach eh samochodem nie omine korków

Poprawna polszczyzna i składnia to klucz do prowadzenia konwersacji z klientem końcowym. Już przestań spinać się, a tak poza tym rozmowa o biznesie na serwerze teamspeak3 to mało profesjonalna rzecz. W gdańsku jest sporo skrótów :) Zatankuj 98 to bedziesz latał albo kup sobie rower, bedziesz wtedy w domu o 17:10.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamykamy ten śmietnik... bo do niczego nie prowadzi..

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×