Skocz do zawartości
gucek012

Problem z instalacją Windows SQL server 2008 R2

Polecane posty

Witam, próbuje zainstalować Sql server 2008 R2 na windows server 2008 z poziomu panelu PLESK i wywala mi te błędy:

http://pastebin.com/u4yE1fsj

Ma ktoś może pojęcie o co może chodzić ? Próbowałem też z ręki zainstalować ale po Install support files, installer się wyłącza. Proszę o szybką odpowiedź.

Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×