Skocz do zawartości
amivoytec

VPS pod VPN w Polsce

Polecane posty

Szukam VPS w Polsce do postawienia OpenVPN. Wystarczy mi taki lowendbox: 64 MB RAM, 1 GB HDD, CPU ~0.5 GHz, łącze nie mniejsze niż 100 Mbit, transfer miesięczny - możliwe wysoki, lokalizacja Polska, najlepiej Warszawa. Cena 10-15 zł na miesiąc lub do 120 zł na rok.

 

Testowałem:

MicroVPS.pl: wszystko fajnie, dobry network, ale częste pady - odpada.

Tiktalik.com: sieć, peering to porażka, niskie prędkości - odpada.

SlaskDatacenter.pl: jest calkiem OK - poki co tego sie trzymam, ale lejek na predkosci max 40 mbit udalo mi sie osiagnac, gdzie w MicroVPS da sie 500 mbit wyciagnac.

Webh.pl: Bylo super, bo bez limitu, super szybka sieć w ATMAN w Warszawie. Ale od niedawna zmienili lokalizację i jest jedna wielka lipa. Gorsze pingi, mniejsze prędkości. A cena ta sama (największa z tej listy).

 

Proszę o sugestie i/lub oferty firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też szukam takiego serwerka. A gdyby jeszcze IPv6 było i własne wpisy w strefie odwrotnej, to już miód.

 

W tej chwili używam Mzone i fajnie działa, ale wolałbym Warszawę z IPv6.

Edytowano przez blfr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam VPS w Polsce do postawienia OpenVPN. Wystarczy mi taki lowendbox: 64 MB RAM, 1 GB HDD, CPU ~0.5 GHz,

 

Dasz rade postawić OpenVPN na 64 MB ramu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - piszcie na PW. Mam dedyka w slaskdatacenter - mogę Wam załatwić po VPSku w cenie około 18 zł (chyba, że zgodzicie się żebym Wam dwóm dam po koncie VPN na jednym IP to już wgl byłoby cacy no i taniej dla Was) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×