Skocz do zawartości
wlodziu

VPS + nodejs + forever

Polecane posty

Witajcie mili, postawiłem sobie nodejs na serwerze vps z 1gb ram z microvps, wszystko hula, dodaje do forever moje skrypty nodeowskie, by ładnie wszystko chodziło, około 10 skryptów zabiera mi 500mb ram, ale już nic nie da się zrobić na tym serwerze, wszystko się wysypuje - nie można dodać kolejnych, czy nawet ręcznie odpalić, bo brakuje mu pamięci, ale wciąż jest wolne te 500, co poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Overselling, ilość faktycznego RAM jaki masz przyznany jest niższa od gwarantowanego 1 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oni przypadkiem nie robili vps'ów na XENie? czy brak możliwości oversellingu RAMu ich odstraszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że mieliście rację z oversellingiem. Odpaliłem więcej skryptów na innym VPS z ovh, przy takiej samej ilości skryptów bierze tyle samo RAM, czyli nie powinien mieć VPS z microvps problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Jednego tylko nie rozumiem, jestem z MicroVPS od praktycznie początku i jakoś nie widzę, tych wszystkich problemów, o których piszecie. Support odpowiada, łącze co prawda czasem złapie laga ale overselling? Zużywam non stop 920 mb i nic się nie sypie. Czyżby siedzę od początku na niezapchanej matce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego tylko nie rozumiem, jestem z MicroVPS od praktycznie początku i jakoś nie widzę, tych wszystkich problemów, o których piszecie. Support odpowiada, łącze co prawda czasem złapie laga ale overselling? Zużywam non stop 920 mb i nic się nie sypie. Czyżby siedzę od początku na niezapchanej matce?

 

VPS nigdy nie jest VPSowi równy, a już w szczególności jak jest stawiany na OpenVZ. Faktyczne dane miałbyś tylko i wyłącznie gdybyś był na tej samej matce co OP, z tym samym pakietem, a szanse na to są nikłe.

 

Tak więc polecam darować sobie posty typu "ja mam i u mnie wszystko działa" bo to wnosi tyle samo do tematu co opinie 2-postowców w temacie mintshosta. Jest overselling, stwierdzony, albo jakakolwiek inna przyczyna, która nie pozwala korzystać z zasobów wymienionych w usłudze za którą ktoś zapłacił, tak więc wina leży bezpośrednio w firmie i należy ją naprawić.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego tylko nie rozumiem, jestem z MicroVPS od praktycznie początku i jakoś nie widzę, tych wszystkich problemów, o których piszecie. Support odpowiada, łącze co prawda czasem złapie laga ale overselling? Zużywam non stop 920 mb i nic się nie sypie. Czyżby siedzę od początku na niezapchanej matce?

 

musisz mieć farta, na moje zapytania 2015-12-21 15:17:57 i 2015-12-20 17:11:59 jeszcze nie odpowiedzieli.

Ja przy zajętym 600mb nie miałem możliwości odpalić żadnego skryptu przez node, a o prostym forever list nie można było myśleć, cały czas sypało błędy z brakiem pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Filipsiu zajął 920M RAMu to dla kolegi nie starczyło i tyle :) Święta były, Filipsiu - podziel się z innymi, zwolnij trochę pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cron chociaż na microvps żyje, to jedyna wiadomość od nich od tamtego czasu:

 

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że za 7 dni kończy się okres rozliczeniowy serwera #3020.

W przypadku braku odnotowania płatności w ciągu 7 dni Twój serwer zostanie zablokowany, oraz po kolejnych 7 dniach usunięty.

Pozdrawiamy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×