Skocz do zawartości
pWI

Skalowanie

Polecane posty

Zacząłem sobie pisać prostą stronę w htmlu i cssie. Wszystko z automatu ustawiałem za pomocą:

position: absolute;

I dopiero jak zmniejszyłem okno oświeciło mnie, że nie dostanę takiego efektu jaki chciałbym uzyskać. Wszystko poza tłem się przemieszcza, ale to jest oczywiste. Problem w tym, że już trochę tego mam i niekoniecznie chce mi się to przerabiać lub pisać od nowa. Można w jakiś łatwy sposób (bez zmiany wszystkiego w cssie) dodać takie skalowanie? Mam jeszcze jedno pytanie. Ustawiałem pozycję obrazków przy użyciu top, left, top i podawałem wartości procentowe. Czy to ma jakiś sens? Wydaje mi się, że niekoniecznie o to w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co chcesz skalować i jak?

Chcesz mieć responsywne obrazki czy responsywną stronę?

Na jedno i drugie jest kilka możliwości. Powiedz coś więcej (co już masz, jaki będzie typ i charakter strony, w czym i pod co piszesz) to będzie można doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×