Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rolej

Tablet z szafy i problem z ekranem.

Polecane posty

Cześć.

 

Przeglądając co mi zalega w szafie, natrafiłem na tablet Denvera TAC-70051. Budżetówka, skądś dostałem. Mam z nim problem, otóż jego ekran nie do końca raczy mi odpowiadać na gesty. Znaczy się tak - od połowy ekranu w dół jest wszystko w porządku ale od połowy w górę już nie chce odpowiadać. Co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Digitizer siadł pewnie. Zobacz czy nie masz pękniętego ekranu albo czy ci się na żółto nie podświetla element kliknięty (taki przypadek brat miał że musiał klikać 2 razy bardzo szybko i po sekundzie trzeci raz żeby wejść w element. Pomogło przywrócenie do ustawień fabrycznych po 30 minutach klikania) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego się nie wyświetla, ekran pęknięty nie jest. Spróbuje z tym klikaniem, może coś wskóram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przywróciłem go, jednak to nic nie pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Czeka go ściana. Dzięki wielkie. Masz plusa u mnie Kamikadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×