Skocz do zawartości
KeeX

Nowe ProSerwer (xaa.pl).

Polecane posty

Witajcie.

 

Jeśli ktoś odwiedzał w ostatnim czasie stronę ProSerwer (xaa.pl), to na pewno zauważył nową szatę graficzna strony.

W porównaniu z poprzednią, ta jest na pewno dużo ładniejsza - to oczywiście tylko moja opinia, ale pewnie zostanie podzielona przez wiele osób.

 

Mam natomiast pytanie, co o tym myślicie? Wiem, że ProSerwer jest często utożsamiane z klientami wieku gimnazjalnego, stąd pytanie - wierzycie w nową jakość ;)?

 

http://proserwer.pl/?d=aktualnosci

 

 

 

PS. Nie jest to żaden temat z cyklu "Co u konkurencji", piszę tak bardziej prywatnie.

 

 

Pozdrawiam,

Mateusz :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Hosting Xaa.pl był moim pierwszym w życiu płatnym hostingiem. Wtedy, kiedy posiadałem proste strony oparte o HTML i czasami testowałem jakieś większe skrypty - było zawsze okej. Do tego CPanel oraz płatność SMS. Miałem wtedy 12 lat i było fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah... :D W wieku 15 lat używałem xaa.pl jakieś 2lata, fajnie wygląda szata, podoba mi się. Ciekawe jak z jakością serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy płatny hosting, na który wydawało się pieniądze, które się uzbierało (SMS oczywiście). W wolnej chwili trzeba będzie to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Oferta również odświeżona, trzeba będzie ich sprawdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×