Skocz do zawartości
Diego164

Domena nie chce działać na nowym serwerze

Polecane posty

Witam.

Mam problem z domeną, a mianowicie mam vps na ovh i chce przypisać do niego domenę ale nonstop wyskakuje mi blad wczytywania strony.

Na normalnych dnsach ovh dziala, ale jak zmienie na inne do mojego serwera to juz nie.

Domena:

gry-do-pobrania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdefiniowany przez Ciebie serwer DNS - 51.....114 - nie odpowiada na zapytania o Twoją domenę:

pytanie: "gry-do-pobrania.pl. IN ANY", odpowiedź: "status: SERVFAIL"

 

Co ciekawe, zapytany o inne domeny odpowiada lepiej:

pytanie: "google.com. IN ANY", odpowiedź: "status: NOERROR, authority section: ns1./ns2./ns3./ns4.google.com itd."

 

Zatem chyba nieprawidłowo dodałeś strefę dla swojej domeny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z domeną, a mianowicie mam vps na ovh i chce przypisać do niego domenę ale nonstop wyskakuje mi blad wczytywania strony.

Na normalnych dnsach ovh dziala, ale jak zmienie na inne do mojego serwera to juz nie.

Domena:

gry-do-pobrania.pl

O ile pamiętam to chyba pisałeś na temat nowe konfiguracji DNS czy samego VPS lub jakiś tam problemów. Jak się mylę to mnie popraw. Zacznij najpierw od zweryfikowania ustawień serwera DNS na wspomnianym VPS bo po prostu ci to nie działa. Wynajmij kogoś kto ustawi to tobie raz i po kłopocie bo inaczej problem będzie wracał jak bumerang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informuję ,że osoba która posiadała problem dotyczący działania DNS nie wywiązała się z płatności za usługę której wysokość kwoty zaproponowała samodzielnie wysyłając prywatną wiadomość z prośbą o pomoc.

Usługa została wykonana co zostało potwierdzone na samym forum i za pośrednictwem prywatnej wiadomości. W tej chwili pieniądze nie stanowią pierwszoplanowego elementu problemu lecz stosunek tego użytkownika i elementarny brak podstawowych zasad dobrego wychowania.

Tym samym pragnę przestrzec użytkowników tego forum przed jakąkolwiek formą współpracy z użytkownikiem Diego164.

Również tu na łamach forum oświadczam że nie biorę odpowiedzialności za ewentualne straty wynikające z niedziałania usług/i co stanowi odstąpienie od umowy do chwili wywiązania się przez użytkownika Diego164 obowiązku pokrycia kosztów związanych z wykonaniem usługi jak również napisania wyjaśnień dotyczących tej sytuacji.

 

Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×