Skocz do zawartości
lyskaczu

Problem z title (google)

Polecane posty

Witam dziś natknąłem się na problem z moimi witrynami po wpisaniu frazy w google link

otrzymuje w pierwszej pozycji moją witrynę niestety title jest zmienione, nie rozumie co się mogło stać(jeszcze 2-4 tygodnie temu wszystko było poprawnie wyświetlane)

 

Mój plik Head:

<title>Lista Serwerów CS, SERWERY CS 1.6 STEAM I NO STEAM - Master-Boost.eu</title>
    <meta name="description" content="Rozkręć swój serwer z nami Master-Boost, Nasza strona jest szybkim i łatwym sposobem reklamy serwerów Counter Strike 1.6. Opieramy się na skrypcie masterservera, dzięki czemu Nasze efekty są skuteczne i natychmiastowe." />
    <meta name="keywords" content="serwery cs, serwery cs 1.6, cs serwery, lista serwerów cs, lista serwerów, cs 1.6 serwery, polskie serwery cs, polskie serwery cs 1.6, cs 1.6 non steam serwery, serwer cs 1.6, polskie serwery cs 1.6 non steam, cs 1.6 serwery non steam, cs 1.6 polskie serwery, serwery non steam cs 1.6, reklama cs 1.6"/>

to samo sie tyczy moich kilku innych domen ulokowanych na tym samym pakiecie hostingowym.

 

Jest ktoś w stanie pomóc, w jaki sposób mogę to usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale potwierdzam, że 3 dni temu tytuł zawierał jakieś chińskie (chyba chińskie, nie sprawdzałem dokładnie) znaki.

 

Jeśli problem dotyczył wielu domen ulokowanych na tym samym serwerze, to być może był to wynik nieautoryzowanego przejęcia kontroli nad serwowanymi treściami, choćby tylko na kilka godzin, zamiast Twoich stron serwowane były zupełnie inne treści. I jeśli akurat w tym czasie robot Google Twoje strony odwiedził, to te "zmiany" w swoim indeksie odpowiednio naniósł. Wszystko mogło się odbyć albo na poziomie "zhakowania" Twojego konta na hostingu, albo całego serwera, albo niewłaściwych zmian na serwerach nazw obsługujących Twoje domeny.

 

Oczywiście podkreślam słowa "być może". To tylko moja teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest zupełnie naturalne. Google wcale nie musi dostosować się do tego co masz wpisane w title, czy description. Najczęsciej spotykana jest modyfikacja title usuwająca słowa kluczowe, a zostawiająca Brand lub url. U Ciebie jak widzę, zmienił się tylko szyk.

 

No, chyba, że masz dodaną stronę w katalogu dmozu? Wtedy jest taka ewentualność, że pobierze sobie title z tamtego miejsca. Wtedy możesz ustawić tag, który wskazuje wyszukiwarkom, aby nie ustawiał tego title.

 

<meta name="robots" content="NOODP">

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Google nie musi wcale wziąć Twojego title i go wyświetlać.

 

Tak samo jest z decription.

 

Jeżeli chodzi o keywords nie jest już to czynnik rankingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×