Skocz do zawartości
Mezir

Hosting www z wirtualnym portfelem i API sms.

Polecane posty

Witam, szukam w miarę dobrego hostingu www który posiada w panelu klienta wirtualny portfel i API SMS.

Jakie znam, to:

mintshost.pl

biznes-host.pl

 

Nie chcę z tych wyżej wymienionych firm korzystać ze względu na jakość usług(mintshost.pl), więc czekam na Wasze propozycje.

Edytowano przez Mezir (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z naszą jakością usług jest nie tak?

Masz już u nas serwer? napisz na pw ID bądź napisz zgłoszenie to zobaczę co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z naszą jakością usług jest nie tak?

Masz już u nas serwer? napisz na pw ID bądź napisz zgłoszenie to zobaczę co jest grane.

 

Co do mintshost.pl bardzo częste awarie(strony przestają działać). Miałem też serwer vps jakiś czas problemy jakie z nim miałem to utrata pakietów zdarzyło się nawet, że jakiś klient mający vps (na tej samej "matce" co ja) go przeciążył, co spowodowało, że mój serwer przestał odpowiadać. do tego dochodzą tematy, które krążą na WHT.

Jeśli chodzi i biznes-host, to nie chcę ze względu na to, że chciałbym okres rozliczeniowy miesięczny, a nie z góry za pół roku/rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mints to ostatnio przeszły tam gruntowne zmiany i VPS już są stabilniejsze.

Co do bh to nie ma problemu abyś dostału nas okres rozliczeniowy miesięczny zamawiaj nie zawiedziesz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przyłączyć się do pytania.

 

Jakie jeszcze hostingi prowadzą tzw. "portfele", gdzie na zasadzie dobrowolnego zasilania portfela grupy znajomych mogą opłacać usługi. Przykładem może być firma net-speak.net, w której można tak opłacić serwerem Teamspeak3 z poziomu widgeta (przykład)

Edytowano przez Tripix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×