Skocz do zawartości
Budyn00

Jaka karta graficzna? GTX 980 TI

Polecane posty

Witam,
Rozglądam się za nową kartą bo moja MSI GTX 780 OC właśnie wczoraj po 2 latach i 21 dniach(sic!) siadła...
Co sądzicie o MSI GTX 980 TI?(TI=6GB Ram)

Jak dwa lata temu kupowałem 780 to była w bardzo podobnej cenie jak tutaj GTX 980TI różnica mniej więcej +/- £10

Co będę robił? Głównie grał ;)
Moje pozostałe podzespoły:
Corsair Professional Series Gold Fully-Modular AX750 750W
MSI Z87-GD65-GAMING
Intel Core i7-4770K
HyperX Beast 16 GB RAM

I jeszcze jedno pytanie, jakie chłodzenie polecacie dla tego procka? Ponieważ mam wysokie ramy i nie mieści mi się mój Be Quiet Shadow Rock 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wysokie ramy to tylko WC, które dodatkowo będzie efektywniejsze.

 

Nie wiem czy TI opłaca się brać bo poza tym że te karty biorą duuuużo więcej prądu to są wydajniejsze raptem 20% od zwykłych 980 i to nie wszędzie. Zwykła 980 od MSI też się ładnie da podkęcić tylko trzeba odblokować napięcie w programie zewnętrznym, bo nie wiedzieć czemu MSI tak jak Zotac blokuje podnoszenie napięcia w swoich programach. Ale jak uważasz że TI sprawdzi się lepiej to bierz TI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nad czym się tu zastanawiać? Oczekujesz że ktoś Ci napisze bierz stary będziesz miał taką samą wydajność jak GTX980? No to Ci napisze że nie będziesz miał ;)

 

Od siebie dodam że od Asusa nic już nie tknę, gdyby to była ostatnia firma na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pewnie że mogę, karty graficzne tej firmy, które miałem nie były wstanie dorównać kartom innych firm nie licząc Gigabyte bo tej firmy karty graficzne to w ogóle porażka na całej lini, piszę o tych co miałem. Płyty główne to już w ogóle kosmos, starsza płyta główna Gigabyte była wydajniejsza od nowszej Asusa, pomijając fakt że większość płyt głównych gigbyta, które miałem spaliły się. Ostatnia płyta główna Asusa, którą trzymam aby nigdy mi nie przyszło kupić nic ze tej firmy, potrafiła sobie od tak nie wystartować przez 15 minut, po czym po którejś próbie włączenia komputera wszystko zaskoczyło normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

A pewnie że mogę, karty graficzne tej firmy, które miałem nie były wstanie dorównać kartom innych firm nie licząc Gigabyte bo tej firmy karty graficzne to w ogóle porażka na całej lini, piszę o tych co miałem. Płyty główne to już w ogóle kosmos, starsza płyta główna Gigabyte była wydajniejsza od nowszej Asusa, pomijając fakt że większość płyt głównych gigbyta, które miałem spaliły się. Ostatnia płyta główna Asusa, którą trzymam aby nigdy mi nie przyszło kupić nic ze tej firmy, potrafiła sobie od tak nie wystartować przez 15 minut, po czym po którejś próbie włączenia komputera wszystko zaskoczyło normalnie.

Posiadałem 2 mobo od Gigabyte, 3 k. graf od gigabyte.

Obecnie Gigabyte Z68AP-D3 rev2 oraz GTX 660, mysz również od Gigabyte. Nigdy nie miałem problemu, support i gwarancja też bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×