Skocz do zawartości
neopb21

[dedykowane/VPS] Pilnie Poszukiwany Dedyk

Polecane posty

Witam

 

Możliwie szybko (sprawa się naprawdę spieszy) potrzebuję dedyka z niemilitowanym transferem, 2GB RAM oraz Pleskiem jako panel administracyjny. Może być płatność kartą, byle bym mógł zamówić jako Polak . Interesuje mnie wyłącznie płatność miesięczna, choć może być umowa zobowiązująca np. na rok - tu nie ma problemu.

 

Muszę możliwie szybko przenieść portal twojaidea.pl z wszystkimi podstronami (poszczegolnych kanalow radiowych) oraz ...samo radio i jego serwery . Generuje to duże ilości transferu, dlatego obecnie poszukuje serwera albo No-Limit albo z DUŻYM limitem (na poziomie 4TB minimum) ...

 

Pozdrawiam.

 

ew. może jest jakaś osoba z Niemiec, która mogłaby dla mnie takowy serwer zamówić (gdyby Polak nie mógł) ? Wchodzi w grę jakaś prowizja - byle "ludzka" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ciekawosci co sie stalo z poprzednim uslugodawca? zrezygnowales Ty z niego? czy moze on z Ciebie?

 

Po prostu za mało transferu... to jedyny powód konieczności zmiany...

 

PS> Co myslicie o tym: http://www.giga-international.com ...?

Są oferty tańsze, ale wie ktoś moze czy sprzedają Polakom i po jakim czasie przekazują dane?

Np. tu jest taki serwer: http://www.giga-international.com/detail_server.php?id=4 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu za mało transferu... to jedyny powód konieczności zmiany...

 

PS> Co myslicie o tym: http://www.giga-international.com ...?

mysle, ze na niezla mine sie wbija jak zostaniesz ich klientem ;) ale to juz ich problem. 89 euro za nielimitowany transfer to cena bajeczna ( jak dla mnie za piekne, ale moze nie wierze z cuda, a one przeciez sie zdarzaja... ;))

 

napisz indywidualne zapytania ofertowe na interesujace Ciebie parametry do centow danych, bez posrednikow, bo oni nie beda wladni, by Ci ulozyc dopasowana do Ciebie oferte.

 

jedna z najtanszych ofert jakie widzialem to netdirekt.de spytaj ich moze sie zgodza za wieksza kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz przez polskiego pośrednika, to polecam Ci www.exportal.pl - pośrednik niemieckiego netDirect. Mam tam maszyne już sporo czasu i jestem naprawde zadowolony. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Zapoznaj się z ofertą serwerów dedkowanych host1.pl

Host1.pl Serwery Dedykowane

Pozdrawiam

 

Witam - czy istnieje opcja płatności miesięcznej ? Jeśli tak - na jakim poziomie ? Na stronie widnieje tylko półroczna, co dla mnie jest sprawą zaporową - proszę o odpowiedź ;)

 

Ew. z kim sie skontaktować z Państwa w celu ustalenia ew. indywidualnej oferty?

 

Pozdrawiam

 

Jak chcesz przez polskiego pośrednika, to polecam Ci www.exportal.pl - pośrednik niemieckiego netDirect. Mam tam maszyne już sporo czasu i jestem naprawde zadowolony. Pozdrawiam.

 

Właśnie dzwoniłem i brak odpowiedzi...

Spróbuję jeszcze raz dzisiaj...

 

PS> Co myślicie o www.bigserwer.pl ? - Serwer linux M np.. ? Korzystał ktoś z ich usług ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po spisaniu umowy można płacić za serwer dedykowany miesięcznie.

 

Pozdrawiam

 

Proszę o jakiś kontakt GG do Państwa, ustalimy szczegóły, jestem zainteresowany - kiedy w ogóle serwer mógłby być gotowy ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o jakiś kontakt GG do Państwa, ustalimy szczegóły, jestem zainteresowany - kiedy w ogóle serwer mógłby być gotowy ? .

 

 

Proszę pisać na email administratora w celu ustalenia szczegółów.

 

Host1.pl - Kontakt

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie drogie masz ceny, przecież jak by nie patrzeć:

 

Oferta AMD [server4you.de]:

AMD Start 3590 zł(netto) u nich 408 euro(~1650zł, z odpowiednikiem polskiego Vatu)

AMD Power 5290 zł(netto) u nich 648 euro(~2600zł, z odpowiednikiem polskiego Vatu)

AMD Max 6890 zł(netto) u nich 888 euro(~3600zł, z odpowiednikiem polskiego Vatu)

 

Oferta Intel [netdirekt.de]:

Pentium 2400 340 zł(netto)/mc u nich 55 euro/mc(~220zł, z odpowiednikiem polskiego Vatu)

Pentium 3000 460 zł(netto)/mc u nich 89 euro/mc(~360zł, z odpowiednikiem polskiego Vatu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Oto nasza oferta:

 

AMD Opteron 146

2GB RAM

2 x 160GB HDD

Nielimitowany Transfer

Łącze 100MBIT

Plesk - gratis

 

Instalacja : 199zł netto

Abonament : 699zł netto

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

host1.pl to posrednik server4you.de

Poczytaj o nich opinie, z supportem bardzo kiepsko, a mimo ze przez psorednika niemasz zadnej gwarancji ze support bedzie lepszy, watpie.

 

- musieliby byc niemca lub mieszkac w neimczech i dzwonic na hotlinie jezeli mieliby zapewnic staly i dobry support co sprawialo by koszty, a watpie czy chociaz wykupuja serwery na kogos kto ma obywatelstwo niemieckie bo musisz placic za caly rok tak jak odrazu w server4you.de a tylko niemcow dopuszczaja aby placili za miesiac.

 

Co do kei, obawiam sie ze koszty zezarly by autora tematu.

 

Jezeli znasz niemiecki popisz e-mail lub ew dzwon, hetzner.de sprzedaje polakom, niemaja w swojej ofercie coprawda serwerow z transferem nielimitowanym ale moze prywatnie beda w stanie ci cos takiego zaoferowac, a niema podobno u nich problemow z supportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×