Skocz do zawartości
mrnickname

pomoc w uruchomieniu strony

Polecane posty

Witam

 

Na wstępie zaznaczę, że jestem nieobeznany w temacie, wujek google nie chciał mi pomóc... Sprawa wygląda tak... kupiłem sobie konto hostingowe na hekko.pl, zarejestrowałem domenę i teraz się zastanawiam co dalej. Tzn jak zrobić, żebym mógł sobie wejść na moją stronę. Bo na razie mi pokazuje, nie można odnaleźć serwera. Nie powinno tam po wpisaniu adresu mojej domeny pokazywać jakiejś domyślnej strony od hekko? Jest jakiś okres oczekiwania po rejestracji po którym strona będzie dostępna? W DirectAdmin dodałem domenę o takiej samej nazwie jak ta co kupiłem, później usunąłem, dodałem, usunąłem, dodałem jeszcze raz(może zepsułem?). Muszę skofigurowac jakieś serwery DNS? W panelu klienta też mi piszą, że nie mam żadnych aktywnych domen....

 

coś to szemrane interesy z tymi domenami, zadnych konkretnych, pomocnych informacji nie można znaleźć dla początkujacego w polskim internecie...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Się szuka, się znalazło dawno temu. Bezużyteczne dla kogoś kto sie nie orientuje w temacie. To jest centrum pomocy dla kogoś kto skończył studia w kierunku rejestracja domen, nie dla zwykłych ludzi.

Kolejnym krokiem będzie zalogowanie się do panelu rejestratora domeny i zmiana DNS na ns1.hekko.net.pl i ns2.hekko.net.pl.

 

Co ja mam niby zrobić z taką informacją? Co to ma być ten panel rejestratora domen? Ja nigdzie nie mam takiej zakładki. Jest jakieś zarządzanie DNSami w DirectAdmin i DNS są tam niby już ustawione...

nazwa.pl NS ns1.hekko.net.pl.

nazwa.pl NS ns2.hekko.net.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

 

Się szuka, się znalazło dawno temu. Bezużyteczne dla kogoś kto sie nie orientuje w temacie. To jest centrum pomocy dla kogoś kto skończył studia w kierunku rejestracja domen, nie dla zwykłych ludzi.

Nie, to jest napisane najprostszym z możliwych języków. Przecież dzieciak który potrafi czytać sylabicznie zrozumie o co chodzi i zrozumie powyższy poradnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja mam niby zrobić z taką informacją? Co to ma być ten panel rejestratora domen?

 

Napisz zgłoszenie, support wyjaśni Ci co i jak, jak nie straci cierpliwości ;)

 

Informacji na temat obsługi Directadmin jest miliony w necie, np ta:

 

 

Po angielsku, no ale nie znają polskiego.

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, omijałem polski internet z daleka ostatnimi latami i zapomniałem co tu za element siedzi. Dzięki za przypomnienie i 'pomoc'.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Po poziomie ironii widzę, że szukasz tutoriala krok po kroku, żeby ktoś Ci za darmo powiedział co i jak. Użytkownicy wyżej dali Ci poradniki - pretensje o brak umiejętności możesz mieć do siebie. Wystarczy nie wiele - a mianowicie chęci!

Pozdrawiam.

W razie pytań służę pomocą.

 

edit: Nie masz aktywnych domen więc domena nie jest jeszcze zarejestrowana.

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×