Skocz do zawartości
PanDoktor

Bardzo tani nocleg

Polecane posty

Siemka,

 

Szukałem jakiegoś bardzo taniego noclegu obojetnie w jakim miejscu byle nadmorzem może to być domek, albo pokój.Byle był tani gdyż mam bardzo ograniczony budzet co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Teraz ciężko coś znaleźć. Brat zamiast do Ustki pojechał do Łeby i tam coś znalazł. Sami mają mały budżet (wyjazd z dziećmi), więc może tam coś poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam nad morzem i powiem ci że w trakcie sezonu z tanimi noclegami jest cięzko. Szukaj na booking.com ewentualnie olx.pl do wyboru masz tez googlowanie i telefon czy wolne miejsca;p Nie wymagaj też super niskiej ceny wiadomo że ludzie w sezonie też muszą zarobić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Na ten weekend dla popularnych kurortów było obłożenie ok 95%, nie ma więc większych szans, ani na tanie noclegi, ani na drogie.

Hotele 4*/5* mające nawet po 300 pokoi były w 100% zajęte co było lekkim absurdem patrząc na pogodę...

 

Można pojechać "na żywioł" i liczyć, że trafi się jakiś Pan który chodzi w pobliżu parkingu z tabliczką "wolne pokoje" ;)

 

ps. i uważać na tanie apartamenty, bo za 200 zł to można wynająć apartament ale w Albanii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myslałem nad namiotem, ale na plazy :D ciekawe czy by nie pogonili, bo generalnie to tylko bym przychodził na chwilę a tak to w tańce nocą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namiotowanie na plaży jest zabronione. A tak w ogóle nie sądze byś chciał zostawić namiot bez opieki na plaży ;p WIesz ile ludzi przewija się nocą. Pola namiotowe nie są drogie, tylko obyś wtrafił się w pogode bo ta akurat w polsce ostatnio jest bardzo zmienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×