Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mancin

Podddomena W Vhcs

Polecane posty

witam. Mam problem z dodaniem poddomeny w vhcs.

Posiadam domenę, niech będzie to przykład.pl . Na tej domenie moge robić wszystko - jako resseller i zwykły user .Wszystko jest ok. ale chciałbym rozdać paru osobom do testów konta ressellera w mojej poddomenie np. user1.przyklad.pl , user2.przyklad.pl. Dodaję resellera - user1 i gdy jako ten reseller próbuję dodać usera user1.przyklad.pl to wywala mi błąd,ze taka domena juz istnieje . Mogę dodać oczywiście konto user1.przyklad.pl jako uzytkownik przyklad.pl , ale to mija się z celem bo nie moge nic robić z tym kontem (ani dodawać poczty, ftpów, ) a ja chciałbym,żeby mi obce osoby potestowały system na własnych domenach (czyli na mojej poddomenie)

Wychodzi na to,ze nie moge w vhcs swobodnie zarządzać domeną

 

EDIT :

Naprawdę nikt nie jest w stanie mi pomóc? Czy jest to tak banalne,że Wam się nie chce? Jeśli to banał to powiedzcie chociaż że to proste - dodawanie poddomeny poprzez VHCS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podciągam do góry, bo nie znalazłem rozwiązania mojego problemu. chciałbym sie zapytać osób korzystających z VHCS-a czy też mają podobne ograniczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z glownych błędów w VHCS ...

Najlepiej dla userów poswiecic jedna nieuzywana domene...

to kupa na całej linii, niepotrzebnie poswięcałem czas na konfigurowanie tego vhcs-a , bo jest po prostu dla mnie zupełnie nieprzydatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z glownych błędów w VHCS ...

Najlepiej dla userów poswiecic jedna nieuzywana domene...

to kupa na całej linii, niepotrzebnie poswięcałem czas na konfigurowanie tego vhcs-a , bo jest po prostu dla mnie zupełnie nieprzydatny

 

Bez problemu tworze subdomeny w VHCS-ie. Drobna modyfikacja paru skryptów php i wszystko śmiga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×