Skocz do zawartości
Rybak

Domena .us - Restrykcje?

Polecane posty

Witam, chce zarejestrować sobie domene .us, ale nie orientuje się zbytnio w domenach.

Przeczytałem dział restrykcje, poniżej je wklejam.

Restrykcje 

Domena może zostać zarjestrowana przez mieszkańca lub rezydenta Stanów Zjednoczonych, lub firmę która w rzeczywistości obecna jest w Stanach. 

Spełniony musi być jeden z poniższych warunków: 

- Właściciel może być mieszkańcem lub rezydentem Stanów Zjednoczonych, lub pochodzić z tego kraju. 

- Właścicielem może być firma lub organizacja która ma swój odział lub siedzibe w jednym z 50 stanów, lub na innych terytoriach należących do Stanów Zjednoczonych. 

- Właścicielem może być firma która w rzeczywistości obecna jest w Stanach.

 

Czy jeśli nie spełniam tych warunków moge śmiało rejestrować domenę .us? Czy te restrykcje są przestrzegane? Znam kilka serwisów z tą domena i bankowo one nie spełniają tych restrykcji więc chyba mozna ;)

 

A przy okazji kogo polecicie do rejestracji domen .us? Ja znam tylko az.pl a z tego co czytałem na forum to nie warto lokować tam pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O restrykcjach zbytnio nie wiem - ale faktycznie jest pare polskich stron ktore korzystaja z tych domen - nie wiem to sie nie wypowiadam.

 

Jednak jesli chodzi o rejestratora to az.pl nie jest takie zle, o ile nie potrzebujesz supportu z ich strony ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tego co się orientuje to podobne restrykcje są nałożone też na rejestrację innych domen (np. francuskie) nie jest to jednak przez nikogo sprawdzane i tak naprawdę nie jest to przestrzegane.

Polecam zapoznać się:

http://2be.pl/wszystkiekraje.html

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×