Skocz do zawartości
protoplasta

StonogaBook

Polecane posty

Stonoga startuje ze swoją alternatywą dla facebooka stronogabook.com po tym jak usunęli mu fanpage ze sporą ilością lajków (50k), teraz ma ich ponad 2 razy więcej. Trochę niezbyt rozsądne wydaje mi się kupowanie serwera w polsce, w chwili gdy chce się dopiec polskiej władzy, nie zdziwię się jak jacyś tajniacy wjadą po serwer, albo czymś go zainfekują. ;)

Strona będzie prawdopodobnie także dostępna pod adresem stonogabook.pl

 

Hosting: iq.pl

whois (swoją drogą ciekawy ma email)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Domena przez polską firmę, serwer w polsce...

Plus pewnie padnie pod obciążeniem jak wejdą ludzie, no chyba, że ktoś to ładnie wyskaluje.

 

 

EDIT

 

Aftermarket leci przez Cypr w sumie więc nie jest tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mnie zastanawia co innego, mianowicie kto tym steruje i na co gra? Projekt PO się generalnie sypie coraz mocniej, wybory przegrali, istnieje ryzyko że przegrają kolejne, projekt Petru (a co to jest?) również może nie wypalić (PO + Petru = 51%). Wizja utraty władzy a tu ciągle ktoś coś wrzuca, jakieś nowe taśmy, tajne dokumenty... o co może toczyć się ta gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby odciąć PO od koryta i wydaje mi się że wiele osób ma już dość tego monopolu PO dlatego z tym tak walczą. Jeżeli rząd wprowadza zmiany w prawie, które są szkodliwe dla obywateli to jest tu coś nie tak (np. to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie nie nie. To nie jest walka z rządem na poziomie internetów, memów czy małej ulicznej zadymki. To jest - balansując na tezach spiskowych - jakaś wyższa niewidzialna siła która wie że może sobie pozwolić na bardzo wiele. Przeciętny Kowalski gdyby podjął taką samotną walkę z władzą a zwłaszcza taką jak ta to by już dawno znikł z powierzchni ziemi :) Te wszystkie wrzutki, taśmy prawdy to publikują kapciowi którzy są chronieni przez tych wyższych. Nikt mi chyba nie powie że kilku kelnerów jest w stanie rozsadzić system - oni są wykonawcami czyiś zleceń. Na co jest ta gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim żeby nabrać szerszego spojrzenia na ta sprawę trzeba prześledzić życiorys Pana Zbigniewa S.

Jak go potraktowano, jego mamę. I jakie miał problemy z absurdami prawa.

Inna sprawa iż taka osoba nie może działać sama przecież wybory niedługo.

Szkoda tylko taka jest że nie możemy jak np. w Ameryce odwołać posła który nas okłamuje i jawnie się z nas śmieje i je za nasze pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko taka jest że nie możemy jak np. w Ameryce odwołać posła który nas okłamuje i jawnie się z nas śmieje i je za nasze pieniądze.

 

Można, tylko to niezbyt legalne he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno w Polsce kiedyś można było kogoś odwołać, gdzieś trafiłem na takie info, ale było trzeba szerszego gremium,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz ma ich ponad 2 razy więcej.

 

Czego ma 2 razy więcej?

 

o co może toczyć się ta gra?

 

Tyle lat chodzisz po ziemi i nie wiesz o co toczy się gra?

 

Szkoda tylko taka jest że nie możemy jak np. w Ameryce odwołać posła który nas okłamuje i jawnie się z nas śmieje i je za nasze pieniądze.

 

Przykłady, przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Czego ma 2 razy więcej?

 

lajków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×