Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość thetox

Modem uSB na kartę sim

Polecane posty

Gość thetox

Modem na kartę sim, chodzi o to aby można było wpiąć kartę sim, i aby rozsyła internet bezprzewodowo o ile takie coś istnieje a jak nie to wpinany na uSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj routera 3g/LTE, są takie, które mają wbudowany modem w siebie lub wymagają wpięcia takiego przez USB. Bardziej poręczne są takie, które posiadają wbudowany modem oraz do tego akumulator, przydatne w podróży. Zerknij co w asortymencie posiada Huawei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mogę mieć sprawną używkę Tp-Link M5350 za 130zł opłaca się dobre to?

Aby i zagraniczne karty sim tez odtwarzał, odtworzy?

Albo Huawei E3531 za 49zł

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka lat używałem modemu Huawei, który mógł obsłużyć do 5 urządzeń, bateria starczała na 2 godziny przy podpiętych 3 urządzeniach. Ważne żeby taki modem miał czysty system (nie brandowany) wtedy każdą kartę można włożyć. Bo samo zdjęcie simlocka w brandowanym nie rozwiązuje do końca sprawy, zwłaszcza jak przychodzi doładować kartę lub wykonać jakąś operację.

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To ten internet areo2 wezme sobie na Polskę, śmiga to jako tako? internet tylko do przeglądania stron, żadnych filmów online czy ściągania, i czy ktoś wie czy jak przyjdzie to pocztą to trzeba coś podpisać? Bo nie wiem czy będę aktualnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kartę nieco poczekasz, do tego co godzinę captcha do przepisania. Nie wszędzie masz zasięg i nie każde urządzenie wspiera ich karty. Kup sobie lepiej karte play z 12gb transferu na rok jak nie chcesz lojalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ten internet areo2 wezme sobie na Polskę, śmiga to jako tako? internet tylko do przeglądania stron, żadnych filmów online czy ściągania, i czy ktoś wie czy jak przyjdzie to pocztą to trzeba coś podpisać? Bo nie wiem czy będę aktualnie w domu.

 

Zdajesz sobie sprawę z tego że aero będzie za darmo tylko do grudnia 2016, potem skończy się sielanka ze względu na problemy finansowe i nie zostanie przedłużona darmowa opcja LTE do 2019 roku jak to można w internetach wyczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×