Skocz do zawartości
Łukasz Bodziony

VPS za 4zł miesięcznie opinie?

Polecane posty

 

 

Ceny nie zawierają podatku VAT.

 

Jak właczyć serwer?

Zarejestruj się wypełniając formularz, wybierz serwer i zasil konto kwotą odpowiadającą miesięcznej opłacie za wybraną usługę. Minimalne ponowne zasilenie konta 43PLN.

Heh czyli żeby przedłużyć VPS za 4 zł (+VAT) muszę doładować prawie 50 zł.

 

To już lepiej https://tiktalik.com/pl/wypadają bo tam jest coś około 8 zł na miesiąc a wpłata to minimum 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4zł to tak trochę cena IP... Chyba, że dostali dużo i nie mają co z tym zrobić... albo liczą na to, że ludzie wpłacą od razu 50zł a potem może przestaną używać?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No nie wiem, ostatnio przykładowo testuję MH VPSy. Z kodem zniżkowym + wpln kupione z przelicznikiem 0.5 czy 0.4 wychodzi taniej niż paczka fajek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm pamiętam, jak znalazłem błąd (ze 3 lata temu) że na stronie biznes-hostu, przy przedłużeniu pokazywało, że kupując vps na np. 3 miesiące dostaje tą 30% zniżkę + jeszcze drugie tyle miesięcy gratis. Powiedzieli mi że "za znalezienie błędu mogą mi dać ten serwer w tej cenie, jako nagroda". Ja cwaniaczek kupiłem wpln na rynku wtórnym, i wziąłem za 58zł serwer na 6 miesięcy z gwarantowanym 1gb RAM :P czyli zapłaciłem jakieś 30zł:P Wtedy to była kozak oferta :P

Kamikadze a ile masz RAMu? ;) bo znajomy mi ostatnio podrzucał screena jak ma 4TB ramu w najmniejszym VPS w MH:P

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglada @jak wyzej RAM po przenosinach z openvz na openvz vswap bez zmian w konfiguracji vz`ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viperoo przy 300mb zajętości czy coś takiego nie chciał sie apt odpalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

hmmm pamiętam, jak znalazłem błąd (ze 3 lata temu) że na stronie biznes-hostu, przy przedłużeniu pokazywało, że kupując vps na np. 3 miesiące dostaje tą 30% zniżkę + jeszcze drugie tyle miesięcy gratis. Powiedzieli mi że "za znalezienie błędu mogą mi dać ten serwer w tej cenie, jako nagroda". Ja cwaniaczek kupiłem wpln na rynku wtórnym, i wziąłem za 58zł serwer na 6 miesięcy z gwarantowanym 1gb RAM :P czyli zapłaciłem jakieś 30zł :P Wtedy to była kozak oferta :P

 

Kamikadze a ile masz RAMu? ;) bo znajomy mi ostatnio podrzucał screena jak ma 4TB ramu w najmniejszym VPS w MH:P

 

 

Na drugim VPSie z oferty miałem 8tb+, ale po kontakcie z supportem wróciło standardowo 3GB. Jest to błąd od strony matki / konfiguracji i tylko błędnie pokazuje. Więcej jak ustalone ci nie pociągnie bo stanie VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś ktoś to kupił to może przetestować jak na tym ffmpeg działa? Jako malutka farma workerów jak znalazł, a szukam czegoś pod testy nowej platformy live/vod encodingowej :) (zainteresowani platformą zapraszam na PW - wcale nie szeptam :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×