Skocz do zawartości

Polecane posty

Temat: Praca dla webmastera.

Grupa studentów poszukuje programisty. Jej/Jego zadaniem jest współtworzenie serwisów/stron internetowych razem z grupą webmasterów.

Poszukuję osoby młodej, ambitnej, znającej się na tworzeniu stron, najlepiej studenta informatyki, który ma ochotę w zamian za poświęcenie trochę wolnego czasu, zarobienie dodatkowych pieniędzy, a nawet stałej pracy. Oczekuję od kandydata stałego samokształcenia się, lojalności, zainteresowania i poświęcenia kilku godzin tygodniowo.

Współpraca ma polegać na stworzeniu serwisu oraz rozwijaniu go w zakresie wizualnym jak
i technicznym oraz spełnianiu kontroli webmaster’skiej nad serwisem. Praca wykonywana jest zdalnie.


Informacja o serwisie.


Pierwszy projekt, to serwis przeznaczony umieszczaniu wiadomości, ciekawostek, rankingów i wiele innych informacji dotyczących życia technologii. Głównie technologii używanej przez społeczeństwo, typu sprzęt komputerowy, telefony, itp.. Czas przewidziany na rozruch serwisu wynosi około trzech miesięcy, po tym czasie spodziewane są stałe dochody, które będą przeznaczane zarówno na serwis jak i płace dla osób zajmujących się portalem. Wykorzystujemy do tego język programowania PHP wraz z wykorzystaniem frameworka Symfony2.


Nasz wkład.


Od siebie oferujemy mnóstwo czasu poświęconego na rozruch serwisu, tak, by wszystko działało prawidłowo, pozyskiwaniu nowych użytkowników oraz oglądających. Przewidziana jest również profesjonalna reklama serwisu. Posiadamy też wiedzę niezbędną do prowadzanie serwisu, która pomoże w doprowadzeniu do czołowych miejsc w naszej kategorii.


Wymagania na stanowisko:


 • Bardzo dobra znajomość PHP

 • Znajomość wzorca MVC

 • Poświęcenie kilku godzin tygodniowo na projekt


Atutami dodatkowymi są:

 • Znajomość frameworka Symfony 2

 • Znajomość systemu kontroli wersji git


Dodatkowe informacje.


Poszukujemy również innych utalentowanych osób, które mają coś do zaoferowania. Jeśli zajmujesz się czymś przydatnym w równych dziedzinach związanych w szeroko pojętym słowie strona internetowa, co może nam pomóc, również prosimy o kontakt.

Osoby zainteresowane, zapraszam do napisania e-maila z poniżej wymienionymi danymi:

praca@techranks.pl


Wymagane informacje:

 • Imię i nazwisko

 • Wiek

 • Wykształcenie (Jeśli jesteś studentem proszę o kierunek i nazwę uczelni)

 • Doświadczenie

 • Umiejętności

 • Znajomość języków obcych

 • Telefon kontaktowy

 • Zainteresowanie związane z projektem/serwisem

 • Dodatkowe informacje przydatne dla nas


Staramy się odpowiadać na wszystkie posty i e-maile w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych, dlatego, że do każdej uwagi, propozycji czy innej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny i przemyślany. Z powodu dużego zainteresowania, uzyskanie odpowiedzi może przedłużyć się do dwóch dni.


W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać na e-mail: L_lipinski@techranks.plUdostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowaliśmy się na autorskie rozwiązanie z wielu powodów, a jednym z nich jest to, że w tej branży trzeba się czymś wyróżniać. Po drugie, Wordpress w późniejszym czasie mógłby nie wystarczyć, a programowanie od nowa zajęłoby zbyt dużo czasu. Podchodzimy do tego jak najbardziej poważnie, dlatego taki jest nasz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź. Pamiętajcie tylko o tym, że Mashable zmieniło Wordpress'a na RoR'a dopiero przy kilku milionach odwiedzin z tego co pamiętam ( http://subharanjan.com/mashable-changed-its-platform-from-wordpress-to-ruby-on-rails/ )

 

"że w tej branży trzeba się czymś wyróżniać" z tym się nie zgodzę, użytkownik końcowy doceni tylko kolorki i zdjęcia to co siedzi w środku ostatecznie nie ma znaczenia. Ale to wasz portal i wasza idea, więc powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to wasz portal i wasza idea ;)

 

ich idee ewoluują (dobrze, że dobrym kierunku) bo jeszcze kilka dni temu szukali wolontariuszy do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×