Skocz do zawartości
boleknowak

[Wycena] csgo lounge

Polecane posty

Gość Kamikadze

Mówimy o 20-30k Dolarów :)

 

Nawet ojro ;)

Dolar chyba ma teraz słabszy kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według SimilarWeb csgolounge w ciągu samego Maja wygenerowała prawie 50 milionów odsłon. Gdybym miał coś takiego sprzedawać, to mniej niż za 100 tysięcy dolarów, bym nie sprzedał, może i jestem wariat, ale to jest czysty biznes.

 

Edit: Nie zauważyłem, że niezły odkop zrobiłem, wybaczcie.

Edytowano przez TomaszCh (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×