Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie polecam! Najgorszy hosting z jakiego kiedykolwiek korzystałem. Brak supportu w języku polskim, niemili konsultanci. Dodatkowo naliczają opłaty niezgodne z prawem. Niby pierwszy rok jest za darmo, ale na następny rok przedłużają abonament bez żadnej informacji już za opłatą. Odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×