Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
apze

Pierwszy Parking W Języku Polskim Już Jest

Polecane posty

Namedrive.pl

 

To pierwszy parking domen który kilka minut temu udostępnił polski interface.

Dla niewtajemniczonych; można powiedzieć że parking domen to miejsce w którym parkujemy swoje domeny z traffickiem (wejścia). Pod taką zaparkowaną domeną wyświetlają się reklamy jak np tu: numizmatyka.pl, ladacznice.pl. Gdy osoba wchodząc na stronę kliknie w którą kolwiek reklamę my otrzymujemy kilka $centów. Więcej informacji o parkowaniu domeny TU

 

Osoby z Polski już od dawna mogą się rejestrować na najpopularniejszych parkingach takich jak namedrive.com czy sedo.com i parkować polskie domeny, za tem który parking lepszy?

Moim zdaniem namedrive.pl.

Byłem ponad 2 miesiące na Sedo i postanowiłem przetestować Namedrive (jestem tam już także drugi miesiąc) i tam zostanę. Z tym samym portfolio domen na Namedrive zarobiam kilka % więcej niż na Sedo. Znajomi którzy przeniesli się z Sedo do Namedrive także zauważyli poprawę w większości na kilkanaście-kilkadziesiąt procent. Ponad to:

 

namedrive.pl nie pobiera prowizji od sprzedaży domeny.

namedrive.pl nie ogranicza się do jednego layoutu strony z linkami, jest sporo szablonów, wzorów i grafik do wyboru, które zwiększają CTR (klikalność w reklamy) co zwiększa nasze zyski

namedrive.pl no i najważniejsze ma polski interface.

 

Opis rejestracji tutaj

 

A co Wy sądzicie o tym roku który wykonało Namedrive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namedrive.pl

 

A co Wy sądzicie o tym (k)roku który wykonało Namedrive?

 

 

Pochwalam jak najbardziej!

Nie jestem orlem z angielskiego, a tu prosze wszystko czarno na bialym i to po naszemu!

A do tego dobry panel, popunders i rozne templates do wyboru.

Ciekawe tylko ile bede czekal na pierwsze 20$ ?

 

 

Lisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy sądzicie o tym roku który wykonało Namedrive?

 

Brawo apze. Nie tylko potrafisz zarabiać na domenach, ale i na werbowaniu nowych użytkowników (NR 9608-zapamiętam ;-).

 

Dzięki za info...

 

A tak całkiem poważnie. Może by tak uruchomić serwis pool.com w wersji polskiej. Mam na myśli - dla domen z końcówką .PL . Jaką masz opinię na ten temat, czy byłoby to sensowne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy byłoby to sensowne ?

 

Co konkretnie masz na mysli?

Heh pool.com to lista spadajacych domen z których na dowolną możesz założyć backordera i do tego aukcje.

 

W Polsce nie ma backorderów ani listy zwalnianych domen i na pewno szybko nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja nienawidzę czegoś takiego.. %@*&@$(@ kupują domeny, a potem stawiają tam bezsensowne pseudoserwisy z bezużytecznymi linkami.. a szczytem @$_*&!@(% jest takie robienie strony, że w google wskakuje jako jeden z pierwszych wyników, klikasz - a tam nic, kompletnie nic na ten temat (i jeszcze chamski link w google się pokazuje www.jestesmyidiotami.net/szukanafraza.html").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nienawidzę czegoś takiego.. %@*&@$(@ kupują domeny, a potem stawiają tam bezsensowne pseudoserwisy z bezużytecznymi linkami.. a szczytem @$_*&!@(% jest takie robienie strony, że w google wskakuje jako jeden z pierwszych wyników, klikasz - a tam nic, kompletnie nic na ten temat (i jeszcze chamski link w google się pokazuje www.jestesmyidiotami.net/szukanafraza.html").

 

True ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nienawidzę czegoś takiego.. %@*&@$(@ kupują domeny, a potem stawiają tam bezsensowne pseudoserwisy z bezużytecznymi linkami.. a szczytem @$_*&!@(% jest takie robienie strony, że w google wskakuje jako jeden z pierwszych wyników, klikasz - a tam nic, kompletnie nic na ten temat (i jeszcze chamski link w google się pokazuje www.jestesmyidiotami.net/szukanafraza.html").

Kiedyś czytałem książkę na temat spamowania wyszukiwarek.

Efekty są podobne do normlanego pozycjonowania tylko, że znacznie szybciej.

Po pewnym czasie niestety domena jest zablokowana, ale spamer i tak jest na plusie.

 

Przyznam się, że do tej pory nie wykorzystałem mojej wiedzy nt. spamowania ponieważ wydaje mi się to głupie.

 

P.S Google walczy ze spamem - google prędko tej wojny nie wygra(niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy sądzicie o tym roku który wykonało Namedrive?

 

 

Zaraz po uruchomieniu namedrive.com w ubiegłym roku , Alex zaproponował mi udział w tym projekcie .

Problem jest jednak w tym , iż w odróżnieniu od sedo , namedrive praktycznie nie implementuje polskiego Feed , z tego też powodu CPM dla domen z końcówka .pl jest bardzo niskie .

 

Natomiast w przypadku rozważań nad projektem snappingowym typu pool.com , służę domeną pool.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na parkowaniu na pewno znasz sie lepiej ;)

Ja tylko mogę powtórzyć, że ogólne zarobki (a to chyba istota parkowania) są większe, przynajmniej w znanych mi przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×