Skocz do zawartości
Konrad.K

Pomysły Na Zagospodarowanie.

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuje pomysłu na zagospodarowanie domeny www.googol.pl. Moje aktualne pomysły to:

- serwis o pozycjonowaniu

- serwis ogólnie o google

- serwis matematyczny (http://pl.wikipedia.org/wiki/Googol) [od początku do końca zasób materiałów dla wszystkich przedziałów wiekowych]

- spis katalogów seo/narzędzia seo

 

Może macie jakieś inne pomysły, lub pomożecie mi w wybraniu jednego z powyższych ? ;)

 

Z góry dziękuje za odp.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze wlasna wyszukiwarke??:-] Albo jakas gre:);)Podobna do thecrims.com czy ogame.pl

 

Taaaaaaa, to ,moze od razu serwis wymiany pokemon'ów?

 

Parodia....

 

Co do wyszukiwarki - po co?

Jaki mialoby to sens??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bez kłótni w tym temacie bo niczego nie wnoszą. Każdy ma swoją wizje - rzecz jasna wybiorę tylko jedną ;)

 

Jeśli chodzi o pomysł wyszukiwarki, to zwyczajnie nie ma szans konkurować z takim gigantem jak google.pl - no chyba że dysponował bym ogromnym zasobem pieniędzy, i naprawde rewolucyjnym pomysłem - niestety oba punkty nie mają nic wspólnego z moją osobą :(

 

Gra online ? Może i znalazło by to swoją grupę odbiorców, tak jak oblegany aktualnie OGame i inne tego typu sprawy - ale osobiście taka działalność mnie nie bawi (może nie ten wiek hehe) - a z projektu tego chciałbym czerpać choć minimalną przyjemność :)

 

Proszę o kolejne propozycje/pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogla to by byc gra o sporcie chyba ze...

Mozesz takze zrobic aukcje internetowe:) Po jakims czasie mogly by sie rozpowszechnic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro np. www.swistak.pl, z taką powierzchnią reklamową jaką jest www.fotka.pl (wydaje mi się że to ten sam właściciel) nie zdołał "wgryść" się w rynek choć w połowie tak jak www.allegro.pl, to myśle że też nie dał bym rady. Ponadto aukcje internetowe muszą zapewnić korzystającym pełne bezpieczeństwo transakcji, a to naprawdę nie jest łatwe zadanie... Czekam na kolejne propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co przekierowanie?

Lepiej umieścić wyszukiwarke z AdSense dla wyszukiwania i przy okazji troche zarobić. Nie będą to kokosy ale zawsze lepiej :)

 

Mnie osobiście podoba się też pomysł z narzędziami SEO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×