Skocz do zawartości
Lacha

[wirtualny]Szukam Serwera 100mb Transfer 6gb

Polecane posty

Hmm jeśli zależy ci na kasie to możesz kupić w site24.pl za 24,90 zł rocznie 150 MB i 6 GB transferu. A za 50 zł 2 razy tyle ;)

 

Co do tych firm co podałeś wyżej mam małą wiedzę o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jeśli zależy ci na kasie to możesz kupić w site24.pl za 24,90 zł rocznie 150 MB i 6 GB transferu. A za 50 zł 2 razy tyle ;)

 

Co do tych firm co podałeś wyżej mam małą wiedzę o nich

A co wiesz o site24.pl ? Miałeś tam konto? Dobry jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lacha, tak mam w site24.pl konto hostingowe small i resellera ;) Żadnych problemów, jedynie kiedy przenosili się na inny serwer był problem ale to oczywiste :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wiesz o site24.pl ? Miałeś tam konto? Dobry jest?

 

Ja mam. Wypunktuje troche o tym dostawcy:

- Jak dla mnie, za często się zamula (działa wtedy naprawde wolno)

- Dla resellerow panel DA nie jest zły, jednak dla ew. klientów kont wg mnie jest kiepski ;) Ale to już kwstia gustu.

- Jest chyba 2 adminów, jeden ze słabiutką wiedzą (raz mi odpisywal na meila) a drugi z większą :(

- Na prośbe o DNS na oddzielnej puli IP dla domeny *.de specjalnie dla mnie zalatwili ;]

- Ogólnie dostawca dla nie wymagających za wiele :) Do użytku prywatnego w sam raz.

 

Lecz jest to w miare nowy hosting, więc też nie można np. opłacać z pełnym zaufaniem na okres roku (wg mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jak dla mnie, za często się zamula (działa wtedy naprawde wolno)

Może dokładniej. Jak często? Tak około oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

DarkHost jezzzzuu wez sie wyloguj bo Ciebie czytac juz nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lacha, powiem Ci tak - osobiście spotkałem 2 momenty w których serwer sie konkretnie zamulił. Jednak jak wiadomo - resellery mają do siebie to że konta mogą mieć osoby trzecie ;) I właśnie od nich otrzymałem ok 10-15 sygnałów o strasznie wolnym działaniu ich kont z poziomu http (nie wiem jak było wtedy z ftp). Choć ostatnio wszystko ucichło więc może zmienili coś w configach, co usprawniło działanie ich maszyny - czas pokaże. Tak jak mówie, jeśli to ma być na ew. sprzedaż, albo na coś mega profesjonalnego, to lepiej zainwestować więcej pieniędzy i spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×