Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
luklog

[wirtualny]Easyisp Vs Insane

Polecane posty

Witam!

 

Poszukuję konta na strone. Działa ona w portalu php fusion. Z kilkunastu ofert jakie przeglądałem ostatecznie wyrbałem dwie konto EasyWeb w easyisp.pl oraz konto WebPlus ma insane.pl. Nie wiem co mam wybrać gdyż slyszałem że opcja safe mode która jest na serwerze easyisp może powodować utrudnienia w działaniu serwisy. Jeśli zaś chodzi o insane to konto i ceny moim zdaniem mają fajne, lecz szczerze mówiąc nie słyszałem wcześniej o takiej firmie więc troche boję sie zaryzykować.

 

Pozdrawiam i czekam na sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Poszukuję konta na strone. Działa ona w portalu php fusion. Z kilkunastu ofert jakie przeglądałem ostatecznie wyrbałem dwie konto EasyWeb w easyisp.pl oraz konto WebPlus ma insane.pl. Nie wiem co mam wybrać gdyż slyszałem że opcja safe mode która jest na serwerze easyisp może powodować utrudnienia w działaniu serwisy. Jeśli zaś chodzi o insane to konto i ceny moim zdaniem mają fajne, lecz szczerze mówiąc nie słyszałem wcześniej o takiej firmie więc troche boję sie zaryzykować.

 

Pozdrawiam i czekam na sugestie

Założyłem konto testowe na insane.pl i bardzo mi się podoba. Serwery szybko działają, nie ma problemów z safemode czy poblokowanymi funkcjami. Pingi też małe. Jedyny problem jak na razie to panel, w któryn nie da się nic zrobić, ale podobno mają za pare dni uruchomić nową wersję.

 

Dobrze by było żeby wypowiedział się jeszcze ktoś kto ma dłużej konto w insane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×