Skocz do zawartości
DDMarta

Dzielnice w Gdańsku?

Polecane posty

Chciałabym prosić o pomoc Gdańszczan - prawdopodobnie czeka mnie przeprowadzka do Waszego miasta i nie wiem, na które dzielnice warto zwrócić uwagę, a od których lepiej trzymać się z daleka? Spodobały mi się osiedla http://www.allcon.pl/mieszkania/apartamenty/nowe-mieszkania/gdansk (a planuję zakup mieszkania) - może powiecie mi co jest tutaj faktycznie ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Unikać Stogów, Oruni Dolnej (to tam przy torach kolejowych), Brzeźna, (nad morzem), Nowego Portu (łatwo można zostać zdziesionowanym) i Szadółek (koło obwodnicy, wysypisko śmieci i smród na kilka kilometrów).

 

Najlepiej to chyba na tych nowych dzielnicach-osiedlach jest. Te Moreny, Łostowice i inne przy obwodnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując mieszkanie bierz pod uwagę o ile możesz jego położenie względem pracy np. jeśli kupisz mieszkanie w tzw. górnym tarasie tj wzdłuż obwodnicy trójmiasta a będziesz pracować w centrum rano i po południu stoisz w korkach. Teraz nastawiali biurowców np. w oliwie a tam obok jest zaspa, przymorze dużo tam budują a to blisko morza więc także lokata kapitału. Miej na uwadze, ze kierunek rozwoju aglomeracji trójmiejskiej jest ograniczony przez morze ...

Edytowano przez vilgefortz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, oglądałam różne mieszkania i chyba zdecyduję się na nową inwestycję na Morenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×