Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gelinhouse

So You Start - Zmiana IP

Polecane posty

Witam !

Posiadam dedyka game z zainstalowanym na nim windowsem 8. Dokupiłem polskie ip za 10 zł i mam pytanie czy jest możliwe aby korzystać z serwera pod tym polskim ip ?

Na przykład wejdę sobie na stronę my ip a tam pokaże moje nowe polskie ip zamaist standardowego francuskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe, dodaj na fizycznym interfejsie po prostu drugi adres IP, jednak pamiętaj, że dodatkowe IP w SYS są przydzielane z maską cidr /32, a ich przyłączeniówka to adres główny IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe, dodaj na fizycznym interfejsie po prostu drugi adres IP, jednak pamiętaj, że dodatkowe IP w SYS są przydzielane z maską cidr /32, a ich przyłączeniówka to adres główny IP.

Wybacz, ale piszesz dla mnie zbyt zaawansowanym językiem ;p

Mam rozumieć, że moje ip np na myip.com ciągle będzie to same ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IP na zewnątrz będzie widoczne takie jakim wyjdzie ruch. Jednak, aby dodatkowe ip działały musisz mieć aktywny także główny ip serwera, wynika to ze sposobu w jaki och przydziela ip, aby nie tracić adresów na podsieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe, dodaj na fizycznym interfejsie po prostu drugi adres IP, jednak pamiętaj, że dodatkowe IP w SYS są przydzielane z maską cidr /32, a ich przyłączeniówka to adres główny IP.

 

Wiesz może wtedy jak dokładnie się to dodaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×