Skocz do zawartości
123gnomek

[Sprzedam] Serwer VPS w biznes-host

Polecane posty

Witam,

 

mam do sprzedania VPS ze starej oferty biznes-host. Szybki, opłacony na 7 miesięcy. Sprzedaję, bo już nie korzystam.

 

xhazY1p.png

Dysk twardy (HDD): 20480 MB
RAM: 1,5GB
RAM gwarantowany: 1,5GB
Procesor (% rdzenia): bez limitu - 100%
Transfer: bez limitu
Opłata kwartalna: ~90 zł
CPU:

vOjbcQD.png

 

Płatność: paypal lub mogę wystawić na allegro.

 

Kontakt:

PW

Edytowano przez Miłosz
Zmina ceny na prosbę sprzedającego (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOWA CENA = 90 zł.

 

Serwer aktywny na pół roku. Ja go nie używam i szkoda żeby się marnował, dlatego taniej :)

 

ZAPRASZAM DO KUPNA. W razie pytań służę pomocą na PW lub w temacie.

 

ps. ogłoszenie wstawiłem tylko tutaj, bo nie znam innych 'giełd' więc jak coś to możecie kupić taniej i sprzedać gdzieś indziej drożej, mnie to obojętne, byle żeby ktoś z tego korzystał bo szkoda, żeby się zmarnowało. Wartość mojego zakupu w biznes-host to ~170 zł. Zresztą sprawdźcie stronę biznes-hosta i ceny :)

POLECAM, BO DOBRA OKAZJA :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można z tego serwera odkupić 1 GB RAM-u i 1 rdzeń procesora? Aby przełożyć to do mojego VPSa, który też mam w Biznes-Host.

 

Dodatkowy VPS mnie nie urządza, ale dokupienie 1GB RAM i 1 rdzenia procesora do tego co mam na pół roku już tak.

 

Czekam na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zarabianie24: Raczej takie działanie nie wchodzi w grę, ze względu na tworzone w ten sposób straty finansowe firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parametry do vps można dokupić i są zwiększane/zmniejszane przez biznes-host bez problemów (osobiście tak "migrowałem" wiele razy :) ). Jest też możliwość przeniesienia vpsa na twoje aktualne konto biznes-host z mojego konta.

 

Później skoro vps jest już Twój i de facto masz oba na swoim koncie oraz są opłacone to z takim "połączeniem" nie powinno być problemów. Biznes-host nic nie traci, ponieważ vpsy są już opłacone. Nawet zyskuje, ponieważ z takiego "połączenia" weźmiesz raczej część zasobów (RAM i może HDD). Resztę mogą ponownie sprzedać komuś innemu, a pieniądze już przecież wcześniej zainkasowali :)

 

Jeśli chcesz to dla pewności wyślę zapytanie do BOKu, ale raczej firma z pewną już wyrobioną renomą nie powinna robić problemów z prostych spraw, tym bardziej, że na tym zyskują :)

 

// Edycja

 

Napisałem do obsługi klienta, jak odpiszą, dam znać w temacie :)

Edytowano przez 123gnomek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórym robienie supportu z forum weszło w nawyk - znacznie lepiej do Nas pisać - pracujemy cały czas w pocie czoła ;)

 

Odpowiadając - nie wykonujemy raczej takich zmian zresztą wiele zależy od tego co to za serwery - jak już pisałem najlepiej do Nas napisać jesli chodzi o upgrade - zawsze można sie też troche potargować jak wychodzi za drogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum szybciej się pisze :)

 

"Nie robimy takich operacji - w przypadku posiadania 2 serwerów i rezygnacji z jednego dokonujemy przeliczenia ważnosci i na tej podstawie przedłużamy obecną uslugę."

 

@zarabianie24, w sumie nadal możesz zaoszczędzić na opłatach za przedłużanie ;)

 

Jeśli dokupisz ram i rdzeń - dopłacisz kilka złotych. Kolejna faktura będzie droższa o nowe zasoby. Po kupieniu vps ode mnie i przeniesieniu na Twoje konto możesz przedłużyć ważność swojego vps o te pół roku (cytat wyżej), czyli de facto pół roku będziesz miał droższy serwer (z nowymi zasobami) za mniejsze pieniądze - uroki giełdy :)

 

Jak napisał @Marek607 mając ten vps możesz też po negocjować z samym b-h - specjalnie na tym nie tracą, a może uda Ci się wynegocjować coś jeszcze korzystniejszego niż oszczędność na opłatach za pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem PW kilka dni temu ale nie ma odezwu :unsure:

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany to przekalkulujcie sobie, bo można śmiało i okazyjnie kupić tani vps opłacony na ponad pół roku ;)

ZAPRASZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa cena 75 zł. Serwer ważny przez 195 dni z dzisiejszym włącznie (pół roku). Reszta info w pierwszym poście. Zapraszam do kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×