Skocz do zawartości
bauerx

Domeny .pl - Gdzie Najtaniej?

Polecane posty

Witam! Cenniki rejestratorów wraz z nadejściem domeny .EU znacznie się zmieniły. Minęły promocje Onet.pl, Home.pl, Nazwa.pl gdzie państwowa domena kosztowała 39 zl/netto. I teraz mam pytanie: najtańsze domeny .PL zauważyłem u DOMENOMANIA.PL AZ.PL, DOMENYONLINE.PL oraz SUPERHOST.PL . Tak więc lepiej płacić 47-49 zl/netto u nich czy moze 59,90 netto/zl czołowym dostawcom z top100.pl? Interesują mnie wszystkie opinie, a najbardziej tych, którzy są klientami providerów u których domeny kosztują mniej niz 50 PLN/netto. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Cenniki rejestratorów wraz z nadejściem domeny .EU znacznie się zmieniły. Minęły promocje Onet.pl, Home.pl, Nazwa.pl gdzie państwowa domena kosztowała 39 zl/netto. I teraz mam pytanie: najtańsze domeny .PL zauważyłem u DOMENOMANIA.PL AZ.PL, DOMENYONLINE.PL oraz SUPERHOST.PL . Tak więc lepiej płacić 47-49 zl/netto u nich czy moze 59,90 netto/zl czołowym dostawcom z top100.pl? Interesują mnie wszystkie opinie, a najbardziej tych, którzy są klientami providerów u których domeny kosztują mniej niz 50 PLN/netto. Pozdrawiam.

 

Witam prosze www.domenytanio.pl prawie najtaniesze domeny na rynku pl brutto wychodzi 56 zł cos kolo tego. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chyba dwa dni temu na tym forum był podobny temat tyle że dotyczył domen nazwa.org.pl.

Polecam poczytać.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję...Jak już pisałem wiem gdzie są tanie domeny, interesuje mnie raczej to czy warto te tanie domeny wykupywać, skoro najlepsze firmy mają je jednak po 10-15 zl/brutto drozej. Czy jest w tym jakiś haczyk? I czy warto jednak kupić drożej u lepszego dostawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję...Jak już pisałem wiem gdzie są tanie domeny, interesuje mnie raczej to czy warto te tanie domeny wykupywać, skoro najlepsze firmy mają je jednak po 10-15 zl/brutto drozej. Czy jest w tym jakiś haczyk? I czy warto jednak kupić drożej u lepszego dostawcy?

 

 

Gdybyś przeczytał posty o, których mówiłam to byś wiedział :) ale dobrze - odpowiem jeszcze raz.

 

W zasadzie nie ma znaczenia czy jest to duża firma czy mała. Trzeba pilnować aby domena była napewno zarejestrowana na Ciebie a nie na firmę rejestrującą.

 

Sprawdź sobie też regulaminy firm oraz regulamin promocji - jeśli z takiej będziesz korzystał.

Najlepiej poprosić o pisemne potwierdzenie ceny odnowienia w przyszłym oraz w kolejnych latach, są firmy które tekie potwierdzenia wystawiają.

 

Ważne jest też aby można było uzyskać kod authinfo (przenieść domenę) bez dodatkowych opłat nawet w miesiąc po rejestracji a nie np. po 2 latach. To jest dość istotne gdyż w przypadku Twojego niezadowolenia z firmy obsługującej domenę, możesz ją przenieść w każdej chwili do innej firmy!!!

 

Pamiętaj że niska cena nie koniecznie jest najważniejsza.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o ofercie www.superhost.pl ? Na razie najtańsza oferta chyba na rynku - ale czy warto? Może jest ktoś z klientów tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jest i miałem ten sam problem ale interwencja w nasku pomogła...

 

szirok, artykuł sypie się pod operą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×