Skocz do zawartości
OzzGiLwG

Niemiecki/francuski hosting WWW.

Polecane posty

Witam, poszukuję darmowego hostingu www w Niemczech. Chciałbym postawić dla siebie stronę w Niemczech.
Szukałem trochę, ale znajdywałem tylko płatne hostingi typu "nazwa.pl" "domeny.pl".

Zna ktoś jakieś darmowe hostingi www w Niemczech ? Ewentualnie płatne typu polski "proserwer.pl" tam można stronę postawić już od 3 zł.

Jeżeli ktoś coś zna proszę o odpowiedź, z góry bardzo dziękuje !

Hosting może być albo Niemiecki, albo Francuski, nie ma znaczenia, ale żeby był darmowy albo kosztował tyle co nic.

Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję darmowego hostingu www w Niemczech. Chciałbym postawić dla siebie stronę w Niemczech.

Szukałem trochę, ale znajdywałem tylko płatne hostingi typu "nazwa.pl" "domeny.pl".

 

Zna ktoś jakieś darmowe hostingi www w Niemczech ? Ewentualnie płatne typu polski "proserwer.pl" tam można stronę postawić już od 3 zł.

 

Jeżeli ktoś coś zna proszę o odpowiedź, z góry bardzo dziękuje !

 

Hosting może być albo Niemiecki, albo Francuski, nie ma znaczenia, ale żeby był darmowy albo kosztował tyle co nic.

 

Pozdrawiam ! :)

 

A prawie 6zł może być?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić naszą budżetową ofertę - blutu.pl lub biznesową swhosting.pl - pakiet brązowy w rozliczeniu miesięcznym nie przekroczy 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OzzGiLwG, mogę Ci zaproponować 1 GB pojemności i do 10 podpiętych domen za 18,75 PLN za pierwszy rok :)
Serwery mamy zlokalizowane w polskim centrum danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×