Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
polan

Osoba kodująca pod SM

Polecane posty

Witam, potrzebuje osoby do współpracy która jest w stanie stworzyć pluginy pod SourceMOD'a szukam już takiej osoby od kilku dobrych tygodni..

 

Mam kilka własnych zleceń których potrzebuje na wczoraj (jeżeli się uda, będę mógł załatwić większą ilość zleceń od innych osób którzy są w tej samej sytuacji co ja - czyli nie znają się kompletnie na pisaniu pluginó a ich potrzebują). Płacę odpowiednią ilość co do zlecenia. Wszystko do ustalenia. Prosiłbym o kontakt wraz z przykładowym plikiem .smx na PW chciałbym aby to była współpraca na dłuższy czas. Mogą być to nawet osoby które zaczynają się uczyć, chodzi o to aby plugin działał prawidłowo i zawierał całość zlecenia a nie jego część :)

 

Płatność za każde zlecenie które nie są rozbudowane jak np. cod mod czy innego tego typu zlecenia gdzie koder musiałby siedzieć cały dzień a nawet tydzień. Małe szybkie strzałki z możliwością dorobienia na "piwo"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dokładnie czytałeś "szukam już takiej osoby od kilku dobrych tygodni.." a dokładnie tam gdzie Twój link kieruje jest juz moj post więc nie widze sensu Twojej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry żart noworoczny od Kleszcza...

hanys i robienie pluginów.

Pogadaj z DarkGl,zapewne pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Prizmo, znam hanysa chociaż w jakimś stopniu i wiem co potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też widziałem próbke jego umiejetnośći.

VIP-a edytować porzadnie nie potrafi.

A jak sie go o co zapytasz,powie ci byś w google szukał.

Każdy kto łyknał chociaż SRDCS bedzie lepszym koderem od niego.

Pluginy z allied sciaga i spolszczenie "robił"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kleszcz gada głupoty jak zawsze, hanys na SM się nie zna a spolszczył plugin z alliedmodsa. DarkGL to samo on siedzi tylko w Pawnie.

Napisz dokładnie jakie pluginy potrzebujesz w pewnym stopniu wykonuje pluginy na własne serwery więc możliwe że zrobię coś dla Ciebie. Niestety w Polszy ni ma polaków zajmujących się programowaniem w SM.

 

Plugin w stylu diablo/cod posiadam dla CS:Source (nie jest to dostępny war3ft) ciekawostką plugin dla Shop XvAka zapewniający odczyt usług według systemu amxx.

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×