Skocz do zawartości
vittigo

Domeny .edu.pl

Polecane posty

Witam!!

Mam pytanie jak zarejesterować domenę .edu.pl Chodzi mi o to, czy istnieją jakieś wymogi w stosunku do osoby/instytucji chcącej taką domenę zarejestrować?

 

Jeśli tak to jakie i kto może dla mnie taką rejestrację wykoanać?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam;

 

W praktyce nie ma żadnych wymogów.

Możesz spokojnie osobiście rejestrować podobne domeny.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Byłem przekonany że prawo do takiej domeny mają tylko instytucje naukowe, i że trzeba to jakoś udokumentować. No ale jeśli w praktyce nie trzeba to lepiej dla mnie :) .

Jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ostatnimi czasy też jestem zainteresowany zarejestrowaniem domeny .edu.pl. Gdzie najtaniej zarejestruję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam;

 

Trudno jest powiedzieć tak na prawdę kto ma najtańsze domeny, staraj się zwracać uwagę na ceny odnowień, co z tego, że dana firma może mieć najtańsze domeny na rynku (rejestracje) gdy ceny odnowień ma wręcz kosmiczne, a dotego rejestrator trzyma Cię umową roczną i za rok odbije sobie niską cene domeny przy rejestracji z sowitą nawiązką.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Uważaj i jeszcze raz uważaj!

Sprawdź sobie regulaminy firm oraz regulamin promocji- jeśli z takiej będziesz korzystał.

Najlepiej poprosić o pisemne potwierdzenie ceny odnowienia w przyszłym oraz w kolejnych latach, są firmy które tekie potwierdzenia wystawiają.

Ważne jest też aby można było uzyskać kod authinfo (przenieść domenę) bez dodatkowych opłat nawet w miesiąc po rejestracji a nie np. po 2 latach!!!

Pamiętaj że niska cena nie koniecznie jest najważniejsza.

 

 

Oto kilka z firm ale zanim na jakąś się zdecydujesz proponuję poczytać sobie o nich na forum ,

 

- www.home.pl

ale niestety w ich regulaminie promocji można znaleźć:

"Prolongata ważności domeny zarejestrowanej w ramach promocji, po upływie abonamentu rocznego, odbywa się na warunkach obowiązujących w momencie odnowienia usługi.

W przypadku transferu domeny zarejestrowanej w ramach promocji do innego usługodawcy przed upływem rocznego abonamentu, dysponent domeny zobowiązuje się do jej prolongaty w systemie Organizatora na kolejny rok w cenie odpowiadającej kosztowi odnowienia domeny z aktualnego cennika Organizatora."

 

- www.nazwa.pl - NetArt

ale w regulaminie promocji dokładnie to samo co wyżej:(

"Przedłużenie terminu ważności domeny zarejestrowanej w ramach promocji, odbywa się na warunkach obowiązujących w momencie odnowienia usługi.

Klient przed przeniesieniem domeny, zarejestrowanej w ramach promocji, do innego usługodawcy przed upływem pierwszego rocznego abonamentu, zobowiązuje się do przedłużenia domeny w NetArt na kolejny rok."

 

- www.2be.pl - Adweb

 

- www.az.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×