Skocz do zawartości
GameServ

Szablon na sprzedaż.

Polecane posty

Witajcie,

Mam do zaoferowania szablon pod hosting VPS, WWW, serwerów gier, czy jaki tam sobie życzycie.

W skład wchodzi zakodowany szablon do xHTML oraz PSD.

 

Osoby zainteresowane proszę o wiadomość prywatną.

 

Screen szablonu:

di-4141798320513.png

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szablon jest mojego autorstwa, jest to plagiat. Nie pozwalam na sprzedawanie, edytowanie oraz rozpowszechnianie go.
Porządkowego proszę o usunięcie tematu, a administracje o nagrodzenie kolegi warnem.
PS. Jeśli chcesz sprzedawać coś nie swojego, to najpierw za to zapłać lub poproś o możliwość wyrażenia zgody na sprzedaż.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym. Autorstwo graficzne nie jest Twoim autorstwem.


Sprzedaż zostaje wstrzymana do wyjaśnienia.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, jesteś bezczelny. Grafiki nie robiłem, robił arisovsky, ale sprzedajesz moja prace- zakodowanie tego w html/xhtml. A żeby było śmieszniej na gg piszesz: "gdzie to jest", "jest usuniete, powiedz mi gdie widzisz to usune". Masz mnie za debila?

Jestem właścicielem domeny weterani-gier.eu, dowód na to że jestem autorem skryptu: http://weterani-gier.eu/demo/test.xhtml
PS. Oryginał znajdziecie w http podanej wyżej, na której napisane dokładnie w footer że grafike tworzył arisovsky.
PS2. Usuń to z reszty for bo nie chce rejestrować się na każdym forum i pisać że czerpiesz korzyści z mojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Witajcie,

Mam do zaoferowania szablon pod hosting VPS, WWW, serwerów gier, czy jaki tam sobie życzycie.

W skład wchodzi zakodowany szablon do xHTML oraz PSD.

 

Osoby zainteresowane proszę o wiadomość prywatną.

 

Screen szablonu:

di-4141798320513.png

 

Pozdrawiam!

 

 

Nie zgadzam się z tym. Autorstwo graficzne nie jest Twoim autorstwem.

Sprzedaż zostaje wstrzymana do wyjaśnienia.

 

Pozdrawiam!

 

W Twoim screenie widać nawet w stopce, że grafika nie jest także Twoim autorstwem, więc skoro ani szablon nie jest twój, ani grafika - to nie wpieraj, że możesz to sprzedawać. Po drugie, ciekawe skąd masz ten szablon? Kradziony? Heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×