Skocz do zawartości
kori

święta + tv = reklamy

Polecane posty

masakra w tej telewizji ostatnio

tyle reklam że dosłownie już nie włączam telewizji

 

jakie kanały można w miarę bezpiecznie teraz oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masakra w tej telewizji ostatnio

tyle reklam że dosłownie już nie włączam telewizji

 

Dzięki za ostrzeżenie już się nawet dzisiaj zastanawiałem czy nie włączyć pudła żeby coś obejrzeć, ale jak widać lepiej pozostać przy innych zajęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UE powinna wprowadzić limit np. 5% czasu antenowego na reklamy (komercyjne + reklamy własne stacji), bo dzisiaj na każde 60 minut chyba z 20 zajmują reklamy, promocje, sponsoringi i zaproszenia.

 

Dla mnie już dawno TV przegrała z YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem ,ze te reklamy są meczące. a jak przełączasz kanałami to zazwyczaj gdzieś indziej też lecą reklamy :wacko:

chociaż nie ukrywam są czasami śmieszne reklamy, czy fajny film mozna sie dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwieczny problem wszystkich telewizji... dobry film, fajna akcja, a tu nagle reklama no jak tu sie nie wku... Przez to wszystko bardzo rzadko oglądam telewizje, wole poświecić czas na odpoczynek lub pojechac do znajomych. Wgl cała ta telewizja to jedna wielka manipulacja dlatego już dawno grające pudło dla mnie przegrało. Ja w tej chwili wole również odpalić sobie film na yt czy innej stronie niż się meczyć z TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UE powinna wprowadzić limit np. 5% czasu antenowego na reklamy (komercyjne + reklamy własne stacji), bo dzisiaj na każde 60 minut chyba z 20 zajmują reklamy, promocje, sponsoringi i zaproszenia.

 

Zgodnie z prawem na 60 minut można w Polsce emitować reklamy przez 12 minut. Nie są do nich jednak wliczane te wszystkie tzw. autopromocje...

 

a jak przełączasz kanałami to zazwyczaj gdzieś indziej też lecą reklamy

Nie jest to przypadek. Odpowiednie agencje reklamowe tak to wszystko ustawiają, żeby się pokrywało. Ba! Często na różnych stacjach można w tym samym momencie trafić na takie same reklamy. TV to pasuję, ponieważ kasa się zgadza, ale widzów mają gdzieś...

 

jakie kanały można w miarę bezpiecznie teraz oglądać

Przede wszystkim tzw. stacje premium jak np. paczka Canal+ czy HBO. Tam filmy nie są przerywane w ogóle reklamami, a w przypadku HBO w ogóle ich nie ma - tylko autopromocje pomiędzy filmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jednym ze sposobów jest oglądanie danego filmu z pewnym opóźnieniem czasowym, na przykład te 30 czy 40 minut. Oczywiście dla osób które mają nagrywarkę cyfrową (UPC czy inne). Osobiście wolę dłużej posiedzieć w kuchni nad dobrą wyżerką czy skoczyć do Stasia po browara i zacząć oglądać daną pozycję z opóźnieniem i z tą przyjemnością że mogę przy dobrym szczęściu ominąć nawet dwa bloki reklamowe przewijając do przodu. Super sprawa pokazać reklamom figę z makiem i zamiast 20 minut reklam stracić te 3 na przewinięcie.

 

Jeżeli ktoś kiedyś wynajdzie urządzenie które w momencie reklam będzie przełączało na dowolny kanał (opcja wybrania ulubionych) gdzie nie ma reklam, to jeśli go nie zabiją to powinien dostać Nobla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądam wieczorem film ze szfajcenegerem i reklama

przelaczam, inny film, 5 minut reklama na nim
przełączam na 3 film, bo pierwszy jeszcze z reklamami

nosz można k... dostać, z tą j... telewizją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda, dlatego ostatnio rzadko oglądam TV, jak jest jakiś ciekawy film to wolę go na spokojnie obejrzeć na komputerze zamiast irytować się ciągłymi reklamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze oglądam tv z timeshiftu czy jak on się tam zwie ;)
Np godzina do tyłu. Jak jest reklama sobie ją przewinę. Inaczej się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×