Skocz do zawartości
matrixx

DirectAdmin - localhost

Polecane posty

Witam , mam problem z directadminem mianowicie zainstalowałem go na serwerze i jako localhost podałem domenę przykladowa.pl , chciałbym na domenie przykladowa.pl umieścić stronę www lecz nie da się w directadminie utworzyć nowego konta dla tej domeny ponieważ pisze że domena występuje już w systemie.

Na SFTP też nie ma public_html dla tejże domeny . Moje pytanie jest następujące Co zrobić aby można było wgrać stronę www podpiętą pod domenę ? .

 

PS. po wejściu z domeny pisze tylko " Apache is functioning normally"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmień hostname serwera na cos.przykladowa.pl (ustawienia administratora) lub skrypt /usr/local/diectadmin/scripts/hostname.sh i po zmianie ponów dodanie domeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmień hostname serwera na cos.przykladowa.pl (ustawienia administratora) lub skrypt /usr/local/diectadmin/scripts/hostname.sh i po zmianie ponów dodanie domeny

 

Wpisałem /usr/local/diectadmin/scripts/hostname.sh dd.przykladowa.pl , nadal to samo .

Hostname samego serwera to jego IP ( mówię tu o ssha czyli jest ~88.88.888.88 ) .

Hostaname directadmina nadal się nie zmienił po komendzie i resecie serwera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia , sprawa rozwiązana oficjalnie hostname zmienia się w ten sposób : Admin Level -> Admin Settings -> Server's Hostname .

Edytowano przez matrixx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×