Skocz do zawartości
mejka

Gdzie na zaoczną informatykę w Warszawie?

Polecane posty

Czy ktoś z Was może studiuje obecnie informatykę w Warszawie? Szukam dobrej uczelni ( raczej prywatnej), na której można byłoby podjąć studia zaoczne w tym właśnie zakresie. Interesuje mnie specjalizacja technologie internetowe chociaż jestem jeszcze zainteresowana sieciami komputerowymi. Co może być bardziej przyszłościowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko MIMUW jest w Warszawie na światowym poziomie, ale wątpię, żeby zaczęli oferować niestacjonarne. A tak to PJWSTK. (Swoją drogą, niby AAAA mają, ale u mnie się po ipv6 nie wczytuje.)

 

Nie, chyba się złamali i wprowadzili zaoczne na MIMUW-ie od zeszłego roku. Ale musiałabyś się przegryźć przez te pdfy. Wygląda na to, że drugiego stopnia tylko.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miaem okazję studiować na Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie. Dobry poziom, wykładowcy jak to wykładowcy.. jedni narzekali że wymagający a według mnie to dobrze:) zawsze można się coś nauczyć a nie przelecieć przez studia tylko dla papierka:) na studia powinni iść ludzie którzy chcą się kształcić :) a taka dodatkowa informacja to po studiach łatwiej było mi znaleźć pracę - długo nie musiałem szukać :)

Edytowano przez fajrant (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studiuję dziennie na PJWSTK, a teraz to już się PJATK nazywa. Nie wiem jak dokładnie jest z zaocznymi, ale jedno mogę powiedzieć - polecam. Lepszej uczelni w Polsce raczej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miaem okazję studiować na Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie. Dobry poziom, wykładowcy jak to wykładowcy.. jedni narzekali że wymagający a według mnie to dobrze:) zawsze można się coś nauczyć a nie przelecieć przez studia tylko dla papierka:) na studia powinni iść ludzie którzy chcą się kształcić :) a taka dodatkowa informacja to po studiach łatwiej było mi znaleźć pracę - długo nie musiałem szukać :)

 

http://www.dobrauczelnia.pl/studia-inzynierskieto jest ta uczelnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przyłączam się do pytania, bo chciałabym również podjąć studia na wydziale informatyki. Generalnie to będą już moje drugie studia, a do ich rozpoczęcia zachęciły mnie prognozy specjalistów z branży HR. Zobaczcie, co przewidują: http://www.praca-jaworzno.pl/porady-dla-pracodawcow/387/studia-moze-kierunek-zamawiany. Z artykułu wynika, że specjaliści od IT nie będą mieli w przyszłości problemów ze znalezieniem pracy. Jak się do tego ustosunkowujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×