Skocz do zawartości
kubaxvx

Hosting dla NGO

Polecane posty

Hej,

 

szukam hostingu dla organizacji pozarzadowej. W tej chwili mamy shared hosting w OVH (wersja Pro). Hostingu uzywamy do:

- strony glowna + blog (wordpress)

- forum (ok. 100 uzytkownikow)

- wiki (bez bazy danych, maly ruch)

- strony kampanii, ktore prowadzimy (kilka, czasami wordpress, czasami statyczne)

- ftp (do udostepniania materialow video dla mediow, wiec im wiecej quoty tym lepiej)

 

 

To co nas szczegolnie ogranicza to liczba mejli, ktore mozna zalozyc (w tej chwili 100, w wyzszej wersji 1000 i to pewnie by starczylo na dluuuugo) oraz brak mozliwosci zmiany hasla przez uzytkownikow mejli.

 

Administracja zajmuje sie ja, ale nie jestem adminem, wiec na wielu sprawach sie nie znam. Zalezy mi na tym zeby bylo w miare "bezobslugowo" -- raczej nie bylbym w stanie sam dobrze pokonfigurowac wszystkiego.

 

OVH chyba nie jest najtansze (tak jak porownywalem z innymi hostingami), ale slyszalem, ze broni sie np. dobrymi zabezpieczeniami anty-ddosowymi. Bylbym wdzieczny tez za opinie nt. OVH, bo jeszcze nie jest podjeta decyzja o zmianie hostingu.

 

Bede wdzieczny za pomoc i chetnie odpowiem na bardziej szczegolowe pytania, jesli bedzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH prawie zawsze jest najtańsze. Mają kilka usług premium, ale generalnie, jeśli ktoś oferuje usługę taniej niż OVH, należy uważnie sprawdzić jak i czemu.

 

Najprościej byłoby znaleźć sympatyka, który się zna i za darmo albo po kosztach Was gdzieś wciśnie na własny serwer albo VPS-a. Maila możecie łatwo hostować w Yandex Mail (1000 kont we własnej domenie za darmo), ale nie wiem, co sądzicie o przechowywaniu poczty w Rosji.

 

Co to za NGO? Możesz na priv napisać.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kontakt na adres marketing@2be.pl, myślę, że da się coś znaleźć w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH prawie zawsze jest najtańsze. Mają kilka usług premium, ale generalnie, jeśli ktoś oferuje usługę taniej niż OVH, należy uważnie sprawdzić jak i czemu.

 

Najprościej byłoby znaleźć sympatyka, który się zna i za darmo albo po kosztach Was gdzieś wciśnie na własny serwer albo VPS-a. Maila możecie łatwo hostować w Yandex Mail (1000 kont we własnej domenie za darmo), ale nie wiem, co sądzicie o przechowywaniu poczty w Rosji.

 

Co to za NGO? Możesz na priv napisać.

 

lub prokonto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×