Skocz do zawartości
Assasin74

Serwer VPS z mocnym uploadem

Polecane posty

Witam serdecznie jestem nowy na tym forum :)

Poszukuję serwera VPS z mocnym uploadem, i najlepiej abym przed zakupem miał możliwość przetestowania go, połączenie z serwerem musi być proste, tak jak przez pulpit zdalny z windowsem, jestem w tym zielony, w czasie testu muszę mieć możliwość sprawdzić łącze, pingi, uruchomić przeglądarkę, i kilka programów. Serwer nie musi być w Polsce. Jakieś propozycje :)?

Edytowano przez Assasin74 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows dlatego że nie potrafię łączyć się z Linuxem. Na ubuntu działałem kilka razy ale z pulpitem, ikonkami i środowiskiem graficznym. Ale na VPS nie potrafię sobie tego ustawić. Jeżeli mi pomożecie to mogę spróbować. Na testowym nie mam nic do stracenia

Edytowano przez Assasin74 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy co tam chcesz robić na tym VPS-ie. Jak coś prostego to linux powinien wystarczyć, a Windows będzie ci niepotrzebnie zajmował zasoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę używał małej aplikacji o rozszerzeniu .exe która będzie wysyłać pojedyncze pingi na kilka innych serwerów i będzie zapisywała wyniki w txt. Jeżeli ping na jakimś z serwerów wzrośnie aplikacja zrestartuje go. Programik w .exe już mam jeżeli da się go uruchomić na linux to może być. Serwer v-net.pro ma za słaby upload zaledwie 10-20 Mb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś dobrać serwer z dobrym uploadem czy będziemy się zastanawiać czy brzmi to bzdurnie czy normalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ks1 z kimsufi.pl spełni Twoje oczekiwania. Z tego, co pamiętam była dystrybucja z gotowym zdalnym pulpitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vps z dobrym uploadem i do tego na windows, pewnie jeszcze za jakieś grosze, - będzie ciężko. Albo ten vps albo bierz taniego dedyka w online.net albo mintshost. Vps z ovh to w zasadzie jedyny "pewniak" gdzie te 60Mb/s powinieneś wyciągnąć. Na dedykach w online.net (nawet tych najtanszych) upload był na poziomie powyżej 200mbps. Dzisiaj dostałem dedyk z mintshost i na rurce 100mbps wyciąga uploadu ~94mbps czyli bardzo niezły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×