Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fotografik

Ratować Sync.pl!!

Polecane posty

bo hyperspin pingowalo zly ip, dopiero okolo 14 dni temu podalem im nowy.

 

Sync.pl chodzi - a oferte vps wycofalismy - powód? Virtuozzo jest tak dziurawe i jest na niego tyle exploitow ze nawet jak ktos kupi to po miesiacu zrezygnuje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim cokolwiek kupisz w firmie Sync.pl, koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami na innych forach:

http://forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=70...der=asc&start=0

oraz http://www.forum.kasart98.com/viewtopic.php?t=10460

a także http://www.webhostingtalk.pl/hosting-post-3524.html

 

Polecam wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sync to jedno wielkie... (tutaj możesz wstawić dowlny wyraz, negatywny rzecz jasna)

 

Gość strasznie robi ludzi w balona.

Dobrze że mi odradzono kupienie tam konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhehehe Sync.pl - jedna wielka J**** FIRMA !!!

Poprostu płakać się chce .... Jedno jest PEWNE NIC TAM NIE KUPUJCIE !!!!!!!

Polecam wejść na forum Kasart98.com i poczytac w Skecji 3 na temat Sync.pl It-hosting.pl h4u.pl ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gość strasznie robi ludzi w balona" :)

 

"Fajnie" a teraz poproszę dowód.

 

Jakie dowody??!!

Strony nie działają, serwer jest przeciążony, działa gorzej niż windows!

A po za tym na stronie nie ma nic o bakłażanach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam wszystkich którzy zamierzają wykupić konto na serwerze sync.pl :evil: :evil:

Chętnie poznał bym admina prywatnie w ciemnej uliczce :evil:

Na stronie sync.pl można przeczytać:

 

Naszych klientow obsluguje kadra 6 administratorow technicznych, oraz 2 pracownikow dzialu sprzedazy, dzieki czemu jestesmy dostepni prawie 24 godziny na dobe

 

:rotfl: dostępni 24 godziny :rotfl: na 14 emaili zero odpowiedzi

usunięte 3 konta bez żadnego wytłumaczenia do dzisiaj nie otrzymałem żadnej odpowiedzi w ciągu 24h serwer zawieszał sie 157 razy ;/

 

PS.

DO ADMINA SYNC.PL TEGO TYPU POSTY ZOBACZYSZ WSZĘDZIE NA KAŻDYM FORUM ZWIĄZANYM Z HOSTINGIEM NIECH LUDZIE DOWIEDZĄ SIE O TWOICH PRZEKRĘTACH :!: :!: :!:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym uświadomić, iż konto miało zawartość WAREZOWĄ! Co za tym idzie miało prawo być skasowane na podstawie regulaminu sync.pl

 

Więc proszę się nie rzucać, bo Pan złamał zasady.

 

Pozdrawiam

 

PS: Prosze o dowody tych 157 zawieszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:|

Człowieku jak nie wiesz co to warez to lepiej nie pisz o tym na stronach tych nie było absolutnie żadnej rzeczy które by łamało prawo!!!!!!!!!!!!!

a nie zostało skasowane przez was tylko w wyniku włamania na serwer za które Wy odpowiadacie ale najepiej owinąć kota ogonem

 

A co do zawieszeń serwera to udowodnione są poprzez statystyki i aktóalnie zostały zabespieczone jako dowód w sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

człowieku weź sobie odpuść, były linkin do nielegalnych materialów, plików torrent, więc miało prawo zostać usunięte, my odpowiadamy za włamanie na Twoje konto :)? CO ?

 

MY!? KOLEŚ WEŻ POMYŚL ustawisz hasło 2 znakowe i my mamy odpowiadać ?

my za nic nie odpowiemy i proszę się tu nie rzucać bo równie dobrze z tym formum warezowym z którego mamy 100 % logi możemy iść na policje i zobaczymy.

 

Całe forum jako tematyka jest już nielegalne, a co dopiero z linkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lolku 2 znakowe hasła to może Ty zakładasz i dlatego go schaczyli a moje było 17 znakowe i wiesz że możesz to sprawdzić LOGi do dzisiaj nie otrzymałem czemu ? Bo bewno prawdy bym sie dowiedział a publikowanie linków tworzonych przez osoby trzecie nie jest przestępstwem lolku

 

Adminów prosze o zamknięcie tematu bo nie chce mi sie rozmawiać z lolkiem który w perfidny sposób manipuluje i wyłudza pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SYNC - innym klientom zarzucasz trzymanie linkow do roznych plikow

a tymczasem za Wasza wiedza przez wiele miesiecy dzialaja (tzn. zadziej dzialaja, wiecej "stoja" przez awarie) duze serwisy warezowe na waszych serwerach.

 

chcesz przykladu? - www.kondor.sync.pl - jeden z najwiekszych polskich serwisów z torrentami

 

chociaz ten serwis juz szuka nowego hostingu

a to cytat z tej strony:

"Ogłaszamy iz trwa zbiorka $$ na nowy serwer dla naszej strony www.

Aktualny serwer ma co 5 min awarie bazy,a w dodatku co tydzien tracimy dane w dziwnych okolicznosciach.

Liczymy na wasza pomoc !!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe

 

Szybkość działania w tym wypadku jak na sync rewelacyjna

 

www.kondor.sync.pl - "The requested URL / was not found on this server."

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cichy, nie masz prawa mnie obrazac, a ja niemam obowiazku urzadzac utaj z Toba chata.

 

bartos, Max, na syncc jest limit połączeń na baze domyślnie 100 na usera, jeżeli jest wymagany większy trzeba się z nami skontaktować

 

W dziwnych okolicznościach ? Nie, co pol miesiaca prosimy pracow ików theplanet o sprawdzenie legalności plików na serwerze, więc nie znikają tylko są chmodowane 000 chownowane na roota i dostajemy raport.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
W dziwnych okolicznościach ? Nie, co pol miesiaca prosimy pracow ików theplanet o sprawdzenie legalności plików na serwerze, więc nie znikają tylko są chmodowane 000 chownowane na roota i dostajemy raport.

 

Wez dziecko juz przestan plesc takie bzdury :)

Pokaz mi w ktorym miejscu ThePlanet swiadczy taka usluge?

Prosimy o dokladny URL.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cichy, nie masz prawa mnie obrazac, a ja niemam obowiazku urzadzac utaj z Toba chata.

 

No jasne ja mam prawo tylko płacić i nic nie mówić człowieku zaprzestań działalności wyłudzania pieniedzy Mój przykład to nie jedyny !!!!!!!!!!!!!!!

 

W dziwnych okolicznościach ? Nie, co pol miesiaca prosimy pracow ików theplanet o sprawdzenie legalności plików na serwerze, więc nie znikają tylko są chmodowane 000 chownowane na roota i dostajemy raport.

 

Co za bzrury piszesz. Wasz serwer jest dzurawy jak szwajcarski ser to że dane tam giną to ja wiem najlepiej

 

WSZYSTKICH KTÓRYCH SYNC.PL OSZUKAŁ PROSZE O ZGŁOSZENIE NA GG 5446241 Z GÓRY DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, udowodnij, jeżeli nie udowodnisz, pomówiłeś nas, proszę także o przedtswienie NATYCHMIASTOWYCH dowodów na wyłudzenia,m w innym przypadku w kontakcie z adwokatami będziemy wnosić pozem do sądu o odszkodowanie.

 

Pozdrawiam

 

Wysłany Czw Mar 10, 2005 8:36 am:

 

adamszendzielorz: ThePlanet nie świadczy usługi za pieniądze, jest coś takiego jak support ticket i prośbą, a nie żądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
adamszendzielorz: ThePlanet nie świadczy usługi za pieniądze, jest coś takiego jak support ticket i prośbą, a nie żądania.

 

He he - smieszny jestes. Support ticket to poprostu zwykle zgloszenie problemu, pytania etc. Juz widze jak technicy zasuwaja za darmo ze sprawdzaniem legalnosci pliczkow na serwerze pana synca :)))

ROTFL.

 

Zabawny jestes, przykro jednak ze cierpia na tym niektorzy klienci ktorzy sie dali na twoje "uslugi" nabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Firma Sync.pl wyludzila ode mnie 99zl za usługi hostingowe, ktorych na oczy nie widzialem. icon_sad2.gif

Szczegoły tego oszustwa umiescilem na stronie WWW:

 

http://towdii.webpark.pl/firma/sync.pl.htm

 

Traktujcie tego posta jako ostrzezenie! Nie dajcie się nabrac! Nie ufajcie Sync.pl! Sa mili dopoki nie wpłacicie im pieniedzy, pozniej kontakt sie urywa...

 

Pozdrawiam

Grzegorz Zieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×