Skocz do zawartości
imperior5

Speedhost, czyli walka z wiatrakami(?)

Polecane posty

Czesc, nie wiem gdzie szukac pomocy ale pomyslalem ze to forum jest dobre na poczatek. Wykupilem serwer vps na speedhost.pl za jedyne 20 zl i spodziewalem sie ze wszystko bedzie cacy, ale niestety. Po tym jak pieniadze doszly na ich konto serwer zostal z automatu aktywowany, tylko ze na stronie nie dziala panel administratora, czyli w tym wypadku zakladka "Zarzadzanie". Nie moge zmienic nawet hasla konta root na tym pozal sie boze serwerze, a o zmianie systemu na 32 bitowy moge jedynie pomarzyc.

http://imgur.com/FI0MTyo

Zgadnijcie tylko jakie mam haslo, no zgadnijce

 

Hasło: zmienhaslopozalogowaniu

 

W cywilizowany sposob postanowilem sie porozumiec z supportem tego wspanialego hostingu i wytlumaczylem swoj problem, wiadomosc wyslalem w sobote w popoludniu, a zreszta co sie bede rozwodzil, tutaj jest cala "rozmowa" z tym supportem

http://imgur.com/dSlvPb5

nazwiska i adresy ip usuniete z wiadomych powodow.

Poniewaz do wtorku nie uzyskalem odpowiedzi na to nurtujace cala ludzkosc pytanie, postanowilem tez napisac do BOK, tez cisza. Czy jestem skazany na łaskę i niełaskę tych zlych ludzi ze speedhost.pl? .

Edytowano przez imperior5 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie z tych 32 bit potrzebujesz? Przeca jest tam opcja instalacji bibliotek 32bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do supportu i zapytaj się, dlaczego nie dostałeś dostępu do panelu.

Może masz dane w mailu aktywacyjnym, sprawdź dokładnie. Taki panel ma chyba już większość firm , więc nie wydaje mi się, by oni nie mieli panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panel oczywiscie w teorii jest, tylko ze skrypt na tej stronie nie dziala i nie moge z zadnych opcji w tym panelu korzystac, wszystko zamiescilem na screenach - chodzi o okno "Zarządzanie". Pisalem do supportu, pisalem do bok, bez odpowiedzi.

Edytowano przez imperior5 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu na forum raczej nikt Ci nie pomoże, musisz poczekać na odpowiedź z ich supportu.

Nie widziałem nikogo z tej firmy na forum, ale poszukaj oficjalnego profilu i napisz PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×