Skocz do zawartości
Tichor

UPC Horizon TV z UK

Polecane posty

Witam,

 

Przebywam w UK i chciałbym mieć dostęp do telewizji za pośrednictwem Horizon Tv z UPC. Oczywiście otrzymuję komunikat iż treści są dostępne tylko i wyłącznie dla ludzi przebywających na terenie Polski. Próbowałem już z Overplay VPN oraz SmartDNS od hideipvpn. Niestety żadna z powyższych metod nie działa. W związku z czym chciałbym się dowiedzieć od mądrzejszych ode mnie jak inaczej mógłbym uzyskać pełen dostęp do wyżej wymienionego serwisu.

 

Z góry dziękuję, Wojtek

post-32371-0-02435900-1413026326_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testował to ktoś? Jak sprawdzałem na początku działania usługi, to horizon był dostępny tylko z sieci UPC.

 

mi wyrzuca "Zaloguj się na konto UPC, aby potwierdzić swoje uprawnienia dostępu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam e z takim openiem odpisujꬠna Wasze odpowiedzi, niemniej jednak Cyberghost VPN jest skuteczny. Horizon TV w kozacz dziaa殠W tym tygodniu spre zaisntalowac na serwerze openpvn, ta napisze czy jest to re skuteczna metoda. Wielke dziꫩ za pomoc uytkownicy

Przepraszam e z takim openiem odpisujꬠna Wasze odpowiedzi, niemniej jednak Cyberghost VPN jest skuteczny. Horizon TV w kozacz dziaa殠W tym tygodniu spre zaisntalowac na serwerze openpvn, ta napisze czy jest to re skuteczna metoda. Wielke dziꫩ za pomoc uytkownicy

Edytowano przez Tichor (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×