Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Niepowtarzalny

Sponsoring serwera Teamspeak3

Polecane posty

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania / dotacji

Serwera do komunikacji głosowej opartego na sieci Teamspeak3 o nazwie TeS3.pl,

który nieprzerwanie od ponad 7 lat pomaga głównie graczom z całego świata w komunikacji.

Więcej szczegółów dot. naszej prośby prześlemy zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nie macie na serwer a na licencje macie? Rozumiem, że nie jedziecie na nlp oferując płatne kanały/rangi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś już było nie działa... Ludzie myślą że zarabiamy miliony za to że oni po prostu siedzą na serwerze poza tym vps nie wytrzyma takiego obciążenia, próbowalismy i efekt był taki sam jak przy atakach ddos.

Edytowano przez Niepowtarzalny (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej działał pod inną domeną... Widze że szukanie tutaj wsparcia było błędem bo więcej wiejskich filozofów nie mających pojęcia o prowadzeniu tak dużego serwera niz osób chcących faktycznie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up: nie masz co się unosić, gdybyś trochę dłużej pobył tutaj na forum, zobaczyłbyś całą masę cwaniaków i osób, które mają wizję swoich serwerów gier, ts3, itd. A po miesiącu zaczynają się sprawdziany i nie ma czasu na dalszą zabawę.

Stąd pytanie choćby o licencję.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem jest głównie taki, że sponsor takiego serwera nic z tego nie będzie miał. Zobacz, Twoi użytkownicy nie chcą się nawet na serwer, którego używają, zrzucić.

 

Ale poczekaj chwilę, bo tutaj kilka osób ma prywatne dedyki, które się nudzą. Może ktoś Was przygarnie.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest pełno cwaniaków w internecie, ale tutaj wszystko działa tak jak powinno tylko po prostu potrzebujemy wsparcia finansowego żeby móc dalej funkcjonować i się dalej rozwijać.A ludzie wydają pieniądze na gry w które grają, poniewaz tak jak napisałem myślą że zarabiam na tym że łaskawie u mnie siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Wiem że jest pełno cwaniaków w internecie, ale tutaj wszystko działa tak jak powinno tylko po prostu potrzebujemy wsparcia finansowego żeby móc dalej funkcjonować i się dalej rozwijać.A ludzie wydają pieniądze na gry w które grają, poniewaz tak jak napisałem myślą że zarabiam na tym że łaskawie u mnie siedzą.

 

Witam.

 

Akurat tak się składa że posiadam TeamSpeak'a na licencji AAL gdzie użytkownicy bardzo chętnie pomagają go utrzymać i wspierają jego rozwój przez wpłacanie dotacji - widocznie widzą ze całość projektu zwyczajnie jest dobrze zarządzana, ogarnięta i ma przyszłość. Zadałeś sobie pytanie czy może coś jest nie tak w Twoim podejściu do sprawy?

Oczywiście, że to nie jest łatwy "kawałek chleba" i oczywiście, że "ludzie wydają pieniądze na gry w które grają, poniewaz tak jak napisałem myślą że zarabiam na tym że łaskawie u mnie siedzą." - ale wystarczy z nimi dobrze pogadać bo "gadają tam gdzie gadają" ;)

 

Wsparcie finansowe? Każdy w tym kraju chce dostać coś za darmo nie robiąc nic - na szczęście nie żyjemy w komunie i za pierdzenie w stołek nie otrzyma się za darmo pieniędzy :)

Wsparcie finansowe na funkcjonowanie? Toż to przecież "najlepszy serwer TeamSpeak w sieci" i nie masz 10 zł / mc na vps'a? Dziwne...

 

Patrząc na Twoją stronę :

"Doświadczenie:

- Kultura i doświadczenie administracji 95%" - uwielbiam te "procenty" w doświadczeniu :D

- Wygląd serwera 85% " - znaczy że strony internetowej z darmowego szablonu który się rozjeżdża?

- Uptime serwera 99,9%" - no to ciekawe jaki uptime będziesz mieć jak ktoś zaproponuje vps'a w firmie krzak :) Poza tym "uptime 99,9%" to z palca wyssane jest - już wolę mieć mniejszy uptime a bezpieczny serwer robiąc update'y np. samego TeamSpeak'a ;)

- "Zabezpieczenia 99%" - Toż to elYta pentesterów sprawdzała Twój serwer pod kątem podatności wszelakich! Aż chętnie sprawdzę te "99%" ;)

"inux is like a wigwam, no windows, no gates and an apache inside." - znaczy że sam Linus T. nie pogardziłby na stronie o pralkach wstawieniem takiego cytatu - wkońcu linux mastah!

 

Sprzedaż "kanałów VIP" oraz "Rangi VIP" i dotacje na licencji NPL? Fajnie że się z tym nie kryjesz - ciekawe kiedy pojawi się wątek o "sponsoring licencji" albo "dlaczego mój serwer jest blacklisted"...

 

Summa summarum : Cwaniaków w internecie rzeczywiście jest pełno...

Sprawdź może na gamehostingtalk.pl - tam pełno takich "projektów" jest.

 

Pozdrawiam :)

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.

 

Akurat tak się składa że posiadam TeamSpeak'a na licencji AAL gdzie użytkownicy bardzo chętnie pomagają go utrzymać i wspierają jego rozwój przez wpłacanie dotacji - widocznie widzą ze całość projektu zwyczajnie jest dobrze zarządzana, ogarnięta i ma przyszłość. Zadałeś sobie pytanie czy może coś jest nie tak w Twoim podejściu do sprawy?

Oczywiście, że to nie jest łatwy "kawałek chleba" i oczywiście, że "ludzie wydają pieniądze na gry w które grają, poniewaz tak jak napisałem myślą że zarabiam na tym że łaskawie u mnie siedzą." - ale wystarczy z nimi dobrze pogadać bo "gadają tam gdzie gadają" ;)

 

Wsparcie finansowe? Każdy w tym kraju chce dostać coś za darmo nie robiąc nic - na szczęście nie żyjemy w komunie i za pierdzenie w stołek nie otrzyma się za darmo pieniędzy :)

Wsparcie finansowe na funkcjonowanie? Toż to przecież "najlepszy serwer TeamSpeak w sieci" i nie masz 10 zł / mc na vps'a? Dziwne...

 

Patrząc na Twoją stronę :

"Doświadczenie:

- Kultura i doświadczenie administracji 95%" - uwielbiam te "procenty" w doświadczeniu :D

- Wygląd serwera 85% " - znaczy że strony internetowej z darmowego szablonu który się rozjeżdża?

- Uptime serwera 99,9%" - no to ciekawe jaki uptime będziesz mieć jak ktoś zaproponuje vps'a w firmie krzak :) Poza tym "uptime 99,9%" to z palca wyssane jest - już wolę mieć mniejszy uptime a bezpieczny serwer robiąc update'y np. samego TeamSpeak'a ;)

- "Zabezpieczenia 99%" - Toż to elYta pentesterów sprawdzała Twój serwer pod kątem podatności wszelakich! Aż chętnie sprawdzę te "99%" ;)

"inux is like a wigwam, no windows, no gates and an apache inside." - znaczy że sam Linus T. nie pogardziłby na stronie o pralkach wstawieniem takiego cytatu - wkońcu linux mastah!

 

Sprzedaż "kanałów VIP" oraz "Rangi VIP" i dotacje na licencji NPL? Fajnie że się z tym nie kryjesz - ciekawe kiedy pojawi się wątek o "sponsoring licencji" albo "dlaczego mój serwer jest blacklisted"...

 

Summa summarum : Cwaniaków w internecie rzeczywiście jest pełno...

Sprawdź może na gamehostingtalk.pl - tam pełno takich "projektów" jest.

 

Pozdrawiam :)

 

Po pierwsze teamspeak posiada licencję dzięki której możemy sprzedawać kanały VIP, po drugie skoro podobno prowadzisz taki serwer to powinieneś wiedzieć że na VPS za 10 zł to można sobie co najwyżej postawić bota muzycznego, a i z tym jest ciężko a po 3 nie wiedziałem że na tak dużym forum jest tyle cebulaków ;)
Edytowano przez Niepowtarzalny (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No dobra niech Ci będzie - nie doczytałem na szybko całości - masz licencję to kup sobie może nie za 10 zł vps'a tylko za 25 albo kimsyfa w ovh - spokojnie starczy i na bot'a i na TeamSpeak'a.
"Nie wiedziałem że na tak dużym forum jest tyle cebulaków ;)" - Toż to zacna kultura się kłania! Naświetlamy Ci że Twoja "oferta" nie jest poważna jak i Twój projekt. Nie zachęciłeś, nie pokazałeś "mocnych stron", "plusów" a już tymbardziej nie zaoferowałeś czegoś w zamian za sponsoring to się nie dziw. To "forum" zwyczajnie skupia ludzi konkretnych którzy będą konstruktywną krytyką naświetlać błędy i słabe strony - co Ty zrobisz z taką krytyką to już zależy od Ciebie ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra niech Ci będzie - nie doczytałem na szybko całości - masz licencję to kup sobie może nie za 10 zł vps'a tylko za 25 albo kimsyfa w ovh - spokojnie starczy i na bot'a i na TeamSpeak'a.

"Nie wiedziałem że na tak dużym forum jest tyle cebulaków ;)" - Toż to zacna kultura się kłania! Naświetlamy Ci że Twoja "oferta" nie jest poważna jak i Twój projekt. Nie zachęciłeś, nie pokazałeś "mocnych stron", "plusów" a już tymbardziej nie zaoferowałeś czegoś w zamian za sponsoring to się nie dziw. To "forum" zwyczajnie skupia ludzi konkretnych którzy będą konstruktywną krytyką naświetlać błędy i słabe strony - co Ty zrobisz z taką krytyką to już zależy od Ciebie ;)

 

 

Serwer stał na VPS w ovh za 30 zł i nie dawał rady obrobić takiego ruchu jaki jest w godzinach wieczornych czyli średnio 250-300 osób. Kończyło się to tak jak już wspomniałem wyżej takim samym efektem jakby serwer zbierał na siebie atak DDoS. Oferta jest szerzej opisana w pliku który prześle zainteresowanej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie rozumiem ludzi, którzy szukają sponsora na serwer, który będzie kosztował jakieś 50-90 zł.
Nie żyjemy w kraju gdzie ciężko będzie zagospodarować taką kwotę.

 

Co byś mi oferował w zamian za sponsoring z mojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeszcze raz, że co proszę?

 

Mam serwer TS'a z licencją NPL na którym siedzi średnio 200 osób w godzinach szczytu, cała maszyna stoi na kimsyfie ze starej oferty o zaskakująco dużym koszcie 20 zł / miesiąc. Nie raz i nie dwa leciały prawdziwe DDoSy i żaden do tej pory serwera nie położył ;). Po prostu trzeba się znać, a nie udawać że się zna. Za 170 zł to można całą sieć serwerów o sumie ~10k slotów założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeszcze raz, że co proszę?

 

Mam serwer TS'a z licencją NPL na którym siedzi średnio 200 osób w godzinach szczytu, cała maszyna stoi na kimsyfie ze starej oferty o zaskakująco dużym koszcie 20 zł / miesiąc. Nie raz i nie dwa leciały prawdziwe DDoSy i żaden do tej pory serwera nie położył ;). Po prostu trzeba się znać, a nie udawać że się zna. Za 170 zł to można całą sieć serwerów o sumie ~10k slotów założyć.

 

Ten serwer jest atakowany tyle w ciągu miesiąca, że momentami nawet nie otwieram maili o wykryciu i zatrzymaniu ataku tylko po prostu usuwam masowo... Jest grupka ludzi którzy nie mają co robić z pieniędzmi, ale całe szczęście nie mają wiedzy na temat "prawdziwych" ataków DDoS i serwer dostaje z ogólnodostępnych botnetów z którymi obecny firewall radzi sobie wzoro. Poza tym zapłaciłem z tego co pamiętam ok. 400 zł za samą aktywację i szkoda by mi było wyrzucić te pieniądze w błoto... Szukam sponsora na utrzymanie obecnej maszyny, a jeśli takiego nie znajde to niestety chyba będę musiał zamknąć serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

A ja mam dla Ciebie radę:)
Zapewne Archi tak samo jak Ja borykał się z naprawdę dużymi floodami na tak podatną usługę jaką jest TeamSpeak, lecz tak samo jak ja dobrze wie jak się przed nimi bronić nawet na maszynce za 20zł per miesiąc. To jest właśnie to "Doświadczenie - 95%" ;)
Zwyczajnie dzieciarni nie brakuje i nawet potrafią za btc kupować spore ruskie botnety. Jeżeli już zdecydowałeś się na postawienie i hostowanie teamspeak'a u siebie a nie u providera który zapewniłby Ci takową ochronę to IMHO

lepiej zrobisz gdy :

a) kupisz sobie kimsyfa
b) zatrudnisz zacnego kogoś kto ładnie skonfiguruje
c) dogadasz się ze swoimi użytkownikami odnośnie "sponsorowania" Twojego projeku

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dla Ciebie radę :)

Zapewne Archi tak samo jak Ja borykał się z naprawdę dużymi floodami na tak podatną usługę jaką jest TeamSpeak, lecz tak samo jak ja dobrze wie jak się przed nimi bronić nawet na maszynce za 20zł per miesiąc. To jest właśnie to "Doświadczenie - 95%" ;)

Zwyczajnie dzieciarni nie brakuje i nawet potrafią za btc kupować spore ruskie botnety. Jeżeli już zdecydowałeś się na postawienie i hostowanie teamspeak'a u siebie a nie u providera który zapewniłby Ci takową ochronę to IMHO

 

lepiej zrobisz gdy :

 

a) kupisz sobie kimsyfa

b) zatrudnisz zacnego kogoś kto ładnie skonfiguruje

c) dogadasz się ze swoimi użytkownikami odnośnie "sponsorowania" Twojego projeku

 

Pozdrawiam.

 

Dzisiaj rozmawiałem z niektórymi użytkownikami serwera i wiekszośc nie chce nawet słyszeć o jakimkolwiek sponsorowaniu bo przecież im sie należy ;] Tak jak napisałem jeśli nie znajdę sponsora to bede musial zwinąć interes albo przeniesc się na tanszy i chcąc nie chcąc poustawiac iptables

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Jakiej konfiguracji wymaga serwer pod TS-a?

 

Szczerze? Samego TS'a uruchamiasz w 5 sekund ale ja na myśli miałem ładne ogarnięcie maszynki przed flood'em aby jak najlepiej/najszybciej dropował co trzeba i załączał np. "VAC'a" w ovh ;) Bynajmniej samo "iptables -A INPUT -j DROP" nie wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×