Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rafiki

Propozycja Cen...

Polecane posty

Gość Rafiki

Witam, co myslicie o takiej ofercie:

 

100 MB powierzchni

12 GB / rok transfer

php, mysql,

Nieograniczona ilosc: baz mysql, e-mail, ftp, domen

69 PLN / rok

 

 

500 mb powierzchni

24 gb / rok transfer

Nieograniczona ilosc: baz mysql, e-mail, ftp, domen

100 PLN / rok

 

 

1 GB powierzchni

120 GB / rok transfer

Nieograniczona ilosc: baz mysql, e-mail, ftp, domen

150 PLN / rok

 

I jeszcze jedno pytanie, powiedzmy ze mam 60 GB danych na jednym serverze w serwerowni A i czy w wiekszosci przypadkach jest realne przeniesienie tych danych do serwerowni B na inny serwer ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero

z tym pierwszym to troche chyba ci sie pomylilo ;)

 

100GB hdd na 12GB transferu/mc - chyba mialo byc odwrotnie :)

 

EDIT: albo poprawiles, albo mi sie zle przeczytalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nijak to się ma do rynku - gdzie standard 10GB transferu na miesiąc (nie na rok) kosztuje 80-120 zł .

 

12GB trnasferu na rok - niestety w dzisiejszych czsach taka oferta powinna zniknąć naraząjac usera na przykrości wynikające z np.: zjedzenia transferu przez roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Albo ja albo ty nie bierzesz czegos pod uwage :)

 

a powiedz mi co z firmami ktore maja prosta wizytowke majac maxymalnie kilka podstron, lub osoby majace swoja prywatne portfolio / czy inna strone domowa zajmujaca kilkanascie kb ?

 

Sugerowalem sie oferta ehost.pl bo wiem ze maja nie malo klientow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, co myslicie o takiej ofercie:

I jeszcze jedno pytanie, powiedzmy ze mam 60 GB danych na jednym serverze w serwerowni A i czy w wiekszosci przypadkach jest realne przeniesienie tych danych do serwerowni B na inny serwer ? ;)

Jeśli masz przynajmniej kilkaset tys. zł na reklamę, to może być, w innym przypadku raczej mało kto kupić konta w nowej, nieznanej firmie za taką cenę, skoro wielu liderów ma ceny znacznie niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ja albo ty nie bierzesz czegos pod uwage :)

 

Ja patrze z punktu widzenia klienta - w ofercie nie ma NIC co by było lepsze od kokurencji - zupełnie nic.

 

Nie bierzesz pod uwagę rynku, który

a) zmienia się cały czas

:D są na nim już firmy o trochę dłużesz tradycji i nie wspomnę tu o home.pl ale o Twoim przykładie: ehost.pl - który namiętnie reklamowanych jest chyba na webhelp.pl

 

 

a powiedz mi co z firmami ktore maja prosta wizytowke majac maxymalnie kilka podstron, lub osoby majace swoja prywatne portfolio

 

No właśnie i to są potencjalni klienci bo jak mają protfolio to go nie przenisą - ale nagle się okazuje, że 20-30 zdjeć JPG po 100 kb ogląda sobie 50-100 osób to szukają czegoś tańszego.

 

A jak ma mały transfer to nie bedzie za 69 zł kupował konta (za tyle można mieć średniej jakość 10gb), a korzysta z setek inncyh ofert: Forall 15zł/rok (4GB transefu mieś.), Linuxpl 48zł (6 GB), easyisp 49zł (7GB), i365 39 zł (3GB), anv.pl 49zł (5GB) ...

ALe skoro jestes mądrzejszy od rynku to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×