Skocz do zawartości
bjN

Tablet

Polecane posty

Witajcie!
Mam kilka pytań do posiadaczy tabletów:

1. Jaka przekontna tabletu do przeglądania stron www ( film być może lecz rzadko ).

2. Aby można było włożyć kartę SIM do tabletu musi być wbudowany modem 3G/4G i to jest tablet z możliwością wykonywania połączeń.

 

Tablet będzie używany codziennie zamiast laptopa gdy posiadam ograniczony transfer. Czasami także posłucham muzyki. Czasami też chciałbym się odprężyć przy jakiejś grze więc tutaj chyba też ważną rolę odgrywa pamięć ram oraz procesor.

Na oku mam dwa modele:

a) http://www.mediaexpert.pl/tablety/tablet-samsung-galaxy-tab-s-8-4-quot-lte-brazowy,id-237021
b) http://www.mediaexpert.pl/tablety/tablet-samsung-galaxy-tab-s-10-5-quot-lte-brazowy,id-237013

Gniazda rozszerzeń - Czytnik kart Micro SD - wiadomo ile GB?

Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Moim zdaniem 7'' to jest absolutne minimum. Zależy też jaka rozdzielczość, wiadomo im większy współczynnik PPI tym lepiej.

2. Tego nie wiem.

 

Z tych dwóch, brałbym większy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam 7 calowy i jak dla mnie jest w sam raz. Nie jest to moje główne narzędzie pracy, ale patrząc na potrzebę mobilności - wyjazdu na jakieś szkolenia, czy konferencje ta wielkość mi odpowiada bo wchodzi w sam raz w kieszeń marynarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bawiłam się w Saturnie Samsungiem 8 cali i zdecydowanie wygodniejszy niz 7. Niby niewielka różnica, jednak ja ją odczułam znacząco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Przynajmniej 9 cali - mam Lenovo 10" i wielkość ta jest dla mnie idealna. Siostra ma 7 calowego Samsunga i wydaje mi się straszenie mały

2. To, że tablet ma modem 3G/4G, to nie znaczy, że będziesz mógł wykonywać połączenia. Potrzeby jest jeszcze moduł GSM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Przynajmniej 9 cali - mam Lenovo 10" i wielkość ta jest dla mnie idealna. Siostra ma 7 calowego Samsunga i wydaje mi się straszenie mały

2. To, że tablet ma modem 3G/4G, to nie znaczy, że będziesz mógł wykonywać połączenia. Potrzeby jest jeszcze moduł GSM.

 

Tablety z wbudowanym modemem 3g/4g bez modułu gsm istnieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×