Skocz do zawartości
hotcold

Domena .net z ukryciem danych

Polecane posty

Witam,

Czy ktoś może polecić gdzie zakupić domenę .net na osobę prywatną lub na firmę (ale chyba firmy nie mogą mieć ukryte) z ukryciem wszystkich danych we whois?

Ovh z tego co widzę to ukrywa dane poza imieniem i nazwiskiem, mogłoby to być ewentualnie, ale może ktoś wie o jakiejś innej firmie.

Czy te dane rzeczywiście będą ukryte, bo np. wpisałem we whois domenę globalną, nie .pl zarejestrowaną na godaddy.com i tam we whois rzeczywiście nie było danych właściciela. Ale poniżej był link z przejściem bezpośrednio na stronę godaddy i po wprowadzeniu kodu kaptcha można było te dane uzyskać. Więc jak to w końcu jest?

Dane domen .pl chyba i tak można uzyskać na dns.pl, nawet jeśli są ukryte we whois, czy się mylę?

 

Dodam, że hosting najprawdopodobniej będzie na hekko, choć jeszcze się zastanawiam. Chciałbym żeby było to wszystko jak najtaniej. Stronka będzie bardzo mała.

Edytowano przez hotcold (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na forum było kilka wątków poświeconych w/w tematowi.

 

Może poszukasz ich we własnym zakresie? Bo widzę, że nie zadałeś sobie trudu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na forum było kilka wątków poświeconych w/w tematowi.

 

Może poszukasz ich we własnym zakresie? Bo widzę, że nie zadałeś sobie trudu...

 

Nie mogę się z Tobą zgodzić, bo zadałem sobie trud. Szukałem i tu na forum i gdzie indziej, i owszem kilka firm znalazłem, które oferują ukrywanie danych, część być może nieaktualna. Nawet bardziej chodzi mi o odpowiedź na drugą część pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było kilka wątków i to dosłownie kilka dni temu, nie ma sensu powtarzać tego samego tematu do znudzenia.

Poszukaj w ostatnich postach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było kilka wątków i to dosłownie kilka dni temu, nie ma sensu powtarzać tego samego tematu do znudzenia.

Poszukaj w ostatnich postach ...

 

 

 

Bardzo słabo szukasz, na liście tematów w tym subforum jest nawet analogiczny temat.

 

OK. Bardzo dziękuje za "pomoc".

To może podasz mi link, gdzie jest odpowiedź na wszystkie pytania, które zadałem.

 

Czy te dane rzeczywiście będą ukryte, bo np. wpisałem we whois domenę globalną, nie .pl zarejestrowaną na godaddy.com i tam we whois rzeczywiście nie było danych właściciela. Ale poniżej był link z przejściem bezpośrednio na stronę godaddy i po wprowadzeniu kodu kaptcha można było te dane uzyskać. Więc jak to w końcu jest?

Dane domen .pl chyba i tak można uzyskać na dns.pl, nawet jeśli są ukryte we whois, czy się mylę?

 

Edytowano przez hotcold (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hotcold: Mistrzu - ja mam taki brzydki zwyczaj, że zanim zacznę zawracać dupę na forum sam najpierw biorę się za wyszukanie potrzebnych informacji. Ostatnio szukałem drutu miedzianego. Obdzwoniłem 10 hurtowni i wszystkiego się dowiedziałem.

 

Wybacz, ale zmęczyłem się podawaniem wszystkiego na tacy. Też ten temat SAM trenowałem 2 miesiące temu i napisałem 14 e-maili do firm zajmujących się rejestracją domen. Otrzymałem od wszystkich stosowne informacje.

 

Po prostu nie widzę powodu, dla którego nie możesz we własnym zakresie rozkminić tematu.

 

Rozumiem jakiś specjalistyczny problem... ale takie podstawy? :(

 

Jesteś leniwy? Rodzice i ludzie dookoła przyzwyczaili cie do tego, że wszystko dostajesz na tacy...?

 

Rozumiem, że trudno będzie skontaktować się z wymienionymi firmami w wątku poświeconym ukrywaniu danych?

 

Normalnie dramat.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hotcold: Mistrzu - ja mam taki brzydki zwyczaj, że zanim zacznę zawracać dupę na forum sam najpierw biorę się za wyszukanie potrzebnych informacji. Ostatnio szukałem drutu miedzianego. Obdzwoniłem 10 hurtowni i wszystkiego się dowiedziałem.

 

Wybacz, ale zmęczyłem się podawaniem wszystkiego na tacy. Też ten temat SAM trenowałem 2 miesiące temu i napisałem 14 e-maili do firm zajmujących się rejestracją domen. Otrzymałem od wszystkich stosowne informacje.

 

Po prostu nie widzę powodu, dla którego nie możesz we własnym zakresie rozkminić tematu.

 

Rozumiem jakiś specjalistyczny problem... ale takie podstawy? :(

 

Jesteś leniwy? Rodzice i ludzie dookoła przyzwyczaili cie do tego, że wszystko dostajesz na tacy...?

 

Rozumiem, że trudno będzie skontaktować się z wymienionymi firmami w wątku poświeconym ukrywaniu danych?

 

Normalnie dramat.

 

OK. To wspaniale, że sobie tak dobrze ze wszystkim radzisz, jak tu opisałeś.

Ale nie musisz na mój temat snuć jakichś insynuacji i mnie obrażać. Z resztą ja nie wymagam odpowiedzi akurat od Ciebie. Nie masz ochoty odpowiadać, po prostu pomiń ten temat.

Jak tutaj przeglądałem wątki, to ludzie pisali o większych podstawach niż ja tutaj i nikt jakichś pretensji nie miał.

Teraz już po prostu proszę o zamknięcie tego tematu i wyrejestrowanie mnie z tego "przyjaznego" forum.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, nie zrozumialeś o co mi chodzi.

Może napisz nam do jakich firm się zwracałeś ze swoim problemem i co ci odpisali.

Poczytaj inne fora... ludzie mają dosyć takich właśnie sytuacji.

To forum jest przyjazne bo można otrzymać pomoc ale bez przesady.

Jak będziesz mieć problem z erekcją to co? Napiszesz o tym na forum czy jednak udasz się do specjalisty...?

 

Zresztą dwie inne osoby też ci napisały, że temat był już wałkowany...

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, nie zrozumialeś o co mi chodzi.

Może napisz nam do jakich firm się zwracałeś ze swoim problemem i co ci odpisali.

Poczytaj inne fora... ludzie mają dosyć takich właśnie sytuacji.

To forum jest przyjazne bo można otrzymać pomoc ale bez przesady.

Jak będziesz mieć problem z erekcją to co? Napiszesz o tym na forum czy jednak udasz się do specjalisty...?

 

Zresztą dwie inne osoby też ci napisały, że temat był już wałkowany...

 

Myślisz, że firmy są zawsze do końca uczciwe i wszystko piszą. Widocznie nigdy nie zostałeś oszukany przez nieuczciwą firmę. Dlatego pytałem, np. godaddy.com oferuje ukrywanie, ale po przejściu na link i wprowadzeniu kaptcha można odczytać dane. Ale pewnie nawet nie przeczytałeś mojego postu do końca...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić gdzie zakupić domenę .net na osobę prywatną lub na firmę (ale chyba firmy nie mogą mieć ukryte) z ukryciem wszystkich danych we whois?

W Dreamhost kiedyś .net miałem i oni skutecznie ukrywali dane w cenie domeny.

 

Wybacz, ale zmęczyłem się podawaniem wszystkiego na tacy. Też ten temat SAM trenowałem 2 miesiące temu i napisałem 14 e-maili do firm zajmujących się rejestracją domen. Otrzymałem od wszystkich stosowne informacje.

 

Po prostu nie widzę powodu, dla którego nie możesz we własnym zakresie rozkminić tematu.

Na tej zasadzie to należy zamknąć forum. Każdy może przecież napisać 150 maili i samodzielnie rozkminić. Nic poza listą linków do firm hostingowych nie jest potrzebne, ale Ty nawet tyle nie podałeś.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@spindritf: w poprzednich wątkach uzytkownicy tego forum z odpowiednim stazem wskazywali/polecali firmy ktore sie tym zajmuja, m.in. wlasnie ja opisywalem co i jak.

 

Wystarczylo poszukac.

 

Nie wiem po co faktycznie kolejny raz walkowac ten sam temat.

 

Zaraz...zaraz.... ja wykonam za chwil kilka 20 telefonow i napisze 20 maili za autora watku i podam mu wszystko na tacy.

 

Moze byc?

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. Jeśli już znalazłeś firmy, które ukrywają dane, to po co miałbyś się dzielić?

 

Mógłbyś komuś przypadkiem pomóc i co wtedy? Ty musiałeś wysłać 15 maili, to każdy powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie aby autor tematu wyslal zapytania do firm we wlasnym zakresie.

Nikt mu przeciez nie kaze pisac do wszystkich. Mogl skontaktowac sie z wybranymi, podanymi w innym watku. Ale po co?

Widze @spindritf, ze dalej nie trybisz o co tak naprawde chodzi.

 

Na tym forum raz zadalem pytanie.

 

Nie otrzymalem prostej odpowiedzi tylko wskazowke jak/gdzie szukac. I z tej wiadomosci sensownie skorzystalem. Mozna? Mozna.

I nie strzelalem focha i glupio nie komentowalem jakie to nieprzyjazne jest forum bo nie dostalem mega konkretnej odpowiedzi.

 

Wystarczy checiec. Ale niektorzy lubia sie nie przemeczac bo i po co? Zawsze znajdzie sie ktos, kto poda gotowe rozwiazanie na tacy.

 

Na innym forum, takich ludzi ktorzy podaja gotowe rozwiazania na tacy przy bardzo prostych pytaniach nazywa sie po prostu frajerami.

 

I tyle w temacie.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie aby autor tematu wyslal zapytania do firm we wlasnym zakresie.

Nikt mu przeciez nie kaze pisac do wszystkich. Mogl skontaktowac sie z wybranymi, podanymi w innym watku. Ale po co?

Widze @spindritf, ze dalej nie trybisz o co tak naprawde chodzi.

 

Na tym forum raz zadalem pytanie.

 

Nie otrzymalem prostej odpowiedzi tylko wskazowke jak/gdzie szukac. I z tej wiadomosci sensownie skorzystalem. Mozna? Mozna.

 

I nie strzelalem focha i glupio nie komentowalem jakie to nieprzyjazne jest forum bo nie dostalem mega konkretnej odpowiedzi.

 

Wystarczy checiec. Ale niektorzy lubia sie nie przemeczac bo i po co? Zawsze znajdzie sie ktos, kto poda gotowe rozwiazanie na tacy.

 

Na innym forum, takich ludzi ktorzy podaja gotowe rozwiazania na tacy przy bardzo prostych pytaniach nazywa sie po prostu frajerami.

 

I tyle w temacie.

 

Nie, nie strzelam focha. Nie uważam że nieprzyjazne forum, dlatego że nikt nie podał mega konkretnej odpowiedzi. Tylko dlatego, że się wyzywa innych i obraża, tworzy jakieś teorie na mój temat.

Skąd wiesz, że nie szukałem nic we własnym zakresie.

 

Edytowano przez hotcold (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej pytanie nie jest proste, skoro Twoja odpowiedź sprowadza się do brute force i iterowania po znanych registrarach. Skoro znalazłeś, kto pozwala na prywatną rejestrację, czemu nie wrzucisz listy na forum?

 

W ogóle nie rozumiem tej pseudo-bofhowej mentalności. Głupawe pompowanie ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi do głowy przyszło: Namecheap.com ma WhoisGuard, który ukrywa dane. Tworzysz sobie wirtualny kontakt + jakiś email do przekierowań i już. Nigdzie Twoich danych nie ma. Opcja płatna jakieś śmieszne grosze (coś koło $2-$3 za rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Dziękuje za odpowiedzi wszystkim. Po przeanalizowaniu jednak wybrałem polską firmę Hekko. Polecam, mają w cenie ukrywanie wszystkich danych na osobę prywatną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ile za to biorą? Czy jest jakiś rejestrator, który ma opcję ukrycia danych za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ile za to biorą? Czy jest jakiś rejestrator, który ma opcję ukrycia danych za darmo?

 

Hekko ukrywa dane za darmo dla osoby prywatnej dla domen globalnych (inne może też, ja brałem .net). Cena domeny na rok niecałe 48 zł, przedłużenie ok. 53 zł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×