Skocz do zawartości
Barszczyk

Kupował ktoś New Balance?

Polecane posty

Buty mnie sie rozwaliły i muszę szybciutko kupić jakieś nowe. Chłopaki mnie namawiają na New Balance. Kupował ktoś te buty?

 

Wizualnie mi sie podobają np. te:

 

http://www.magley.pl/obuwie-biegowe/228-new-balance-m780yb2.html

 

Macie jakieś zdanie o tej firmie? Czy jednak poprzestac na sprawdzonych adikach czy najkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jako iż pracuje w sklepie, sprzedaje orginałki pozwolę sobie napisać parę zdań. Hm obecnie na NB jeszcze nie mieliśmy reklamacji, a ja sam nosze osobiście sprawdzone modele NIKE czy ADIDAS, wyższa cena nie zawsze mówi ze jest to but mocniejszy, wszystko zależy jak się tego buta użytkuje. Przede wszystkim powinien on być dla Ciebie wygodny i ma się on tobie podobać. Powiem szczerze że NB coraz bardziej podobają mi się i sam planuje zarzucić oko na jakiś fajny model. Myślę ze jest to dość dobra marka pod względem ceny oraz jakości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Hmm, a jakiś dobry but do chodzenia po torach kolejowych po kilkanaście kilometrów, z dobrą podeszwą (gruba) i jakimś wentylem co by noga za bardzo się nie pociła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dziś na FB wrzucił linę z promo

 

www.aliasmegasklep.pl/aliasmegasklep-25224.html

 

 

Chwali sobie, a biega po kilkaset km/miesiąc

 

 

a NB z czasów szkoły średniej dość dobrze wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też spoko, choć kolorek to nie dla mnie za bardzo. Tylko czy noga się za bardzo w tych adikach nie poci bo troche tak sztucznie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście pozostaje wierny Nike jeśli chodzi o buty, ostatnio kupiłem wygodne buty dużo taniej niż te NB z linka. Ale jak to powiadają każdy kupuje takie jakie jemu się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie od zawsze noszę NB 410, bardzo sobie chwalę, nie mniej jednak jeszcze nie trafiłem egzemplarza, któremu by się nie rozklejały czubki. Obecnie mam kilka par i każda już zaliczyła naprawę, ale nawet gdyby chcieć to oddać do szewca poza gwarancją koszt naprawy będzie drobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre buty, zarówno zwykłe na co dzień, jak i wersję stricte biegowe. NB jest producentem bardzo dobrego jakościowo asortymentu, więc spokojnie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×