Skocz do zawartości
J.B.

VPS z Pleskiem - CentOS czy OpenSUSE

Polecane posty

Witam,

Stoję przed wyborem, na czym ma działać mój serwer VPS z Pleskiem.

Do wyboru mam Plesk 6 i OpenSUSE 13.1.

VPS nie będzie zbyt mocny, więc wydajność na pewno będzie się liczyć.

 

 

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Którą z tych dystrybucji polecacie? Liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam,
J.B.




Edytowano przez J.B. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Suse - dokładnie tylko w wersji enterprise (SLES) nadaje się na żabkowy serwer :P

CentOS'a Panie bierz ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×