Skocz do zawartości
jensej

upload video online vidfile.net

Polecane posty

Witam. Zapraszam do oceny strony do uploadu plikow video. Strona w fazie beta. Bez reklam i limitow. W pelni darmowa. I wydaje mi sie ze dosc prosta. Poprosze o opinie i sugestie. Http://vidfile.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że masz tam sobie dedyka lub vpsa z dużym dyskiem i jak użytkownicy zapełnią Ci dyski to zapewne zamkniesz ten hosting bo nie będzie Ci się opłacało, ponieważ nie będzie z tego zarobku.

Edytowano przez konto2 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co my mamy oceniać. Gotowy skrypt i informację, że należy się zarejestrować lub zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie za prosty graficznie czy wszystko dziala jak nalezy, moze sobie jakos inaczej to wyobrazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze, że można dodać tylko viedo a mi normalnie pliki zdjęciowe dodaje, powinien pojawiać się jakiś error. Do tego coś nie dodaje pliku wideo do listy plików.

 

Dodaj URL upload.

Edytowano przez konto2 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wideo dodaje po przetworzeniu. Dzisiaj dodam odpowiednie komunikaty. To zajmuje pare minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to cos długo przetwarza, dodalem plik .flv 4MB 15s i po 15 min jeszcze sie niepokazał, boje sie co to by bylo z 2GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to cos długo przetwarza, dodalem plik .flv 4MB 15s i po 15 min jeszcze sie niepokazał, boje sie co to by bylo z 2GB

dzięki za info, serwery są dość szybkie, błąd był w tym, że nie dodałem rozszerzenia xD. Poprawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak, że jak ktoś doda plik to od razu pojawia się w kolejce do przetworzenia... Bo tak jest nie potrzebna, teraz dodałem plik i znów go tam nie ma.

 

//

 

Coś nie działa... czekam już prawie 10 min i znów pliku nie ma, a waży on 4MB...

 

Moja rada na drugi raz posprawdzaj wszystko zanim coś dodasz do oceny.

Edytowano przez konto2 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pare rzeczy poprawionych, u mnie wygląda dobrze. Jeśli problem występuję poproszę o jakieś fotki na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

przy wgraniu złego formatu jest info, ok ale wygląda on tak:

<p>The filetype you are attempting to upload is not allowed.</p>

 

z <p>

i po angielsku w dodatku

i aby pokazał się błąd trzeba najechać na plik.

 

 

2. http://vidfile.net/user/panel

po co ta rozwijana lista wyboru w Panel? zrób to jako oddzielne odnośniki

 

 

3. wgrałem plik mp4

wywaliło, że zły format.

Edytowano przez IStreamPL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przy wgraniu złego formatu jest info, ok ale wygląda on tak:

<p>The filetype you are attempting to upload is not allowed.</p>

 

z <p>

i po angielsku w dodatku

i aby pokazał się błąd trzeba najechać na plik.

 

 

2. http://vidfile.net/user/panel

po co ta rozwijana lista wyboru w Panel? zrób to jako oddzielne odnośniki

 

 

3. wgrałem plik mp4

wywaliło, że zły format.

<p> poprawione.

 

Błędy są wyświetlane przy pliku, dlatego że można uploadować wiele na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd przy formacie mp4

<!DOCTYPE html> <html lang="en"> <head> <title>Error</title> <style type="text/css"> ::selection{ background-color: #E13300; color: white; } ::moz-selection{ background-color: #E13300; color: white; } ::webkit-selection{ background-color: #E13300; color: white; } body { background-color: #fff; margin: 40px; font: 13px/20px normal Helvetica, Arial, sans-serif; color: #4F5155; } a { color: #003399; background-color: transparent; font-weight: normal; } h1 { color: #444; background-color: transparent; border-bottom: 1px solid #D0D0D0; font-size: 19px; font-weight: normal; margin: 0 0 14px 0; padding: 14px 15px 10px 15px; } code { font-family: Consolas, Monaco, Courier New, Courier, monospace; font-size: 12px; background-color: #f9f9f9; border: 1px solid #D0D0D0; color: #002166; display: block; margin: 14px 0 14px 0; padding: 12px 10px 12px 10px; } #container { margin: 10px; border: 1px solid #D0D0D0; -webkit-box-shadow: 0 0 8px #D0D0D0; } p { margin: 12px 15px 12px 15px; } </style> </head> <body> <div id="container"> <h1>An Error Was Encountered</h1> <p>Unable to locate the source file. Please check your path.</p> </div> </body> </html>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×