Skocz do zawartości
robson345

Oddam klucz do gry Mafia II Steam

Polecane posty

Jak w temacie. Zakupiłem Bundla z grami a że już mam Mafie 2 to postanowiłem oddać klucz za free.

Wymogiem jaki jest potrzebny by otrzymać klucz jest akceptacja jednorazowego połączenia konta Steam z Humble Bundle, oraz podania mi nazwy konta LOGINU do którego zostanie gra przypisana tak bym miał pewność że gra trafi do kogoś kto chce zagrać w ten tytuł. Przy próbie odsprzedania tego kodu zakończy się to blokadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia II była darmowym kodem bodaj od greenmangaming do tego stopnia, że wystarczyło potwierdzić e-maila.

 

Skończ waść, wstydu oszczędź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archi była racja z 3 miesiace temu

teraz HumbleBundle ma to w promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co w tym złego? Sam oddawałem tak w cholerę kodów, po co mają się marnować jak może ktoś chce sobie zagrać a nie ma? Co za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia II była darmowym kodem bodaj od greenmangaming do tego stopnia, że wystarczyło potwierdzić e-maila.

 

Skończ waść, wstydu oszczędź.

 

Archi była racja z 3 miesiace temu

teraz HumbleBundle ma to w promocji

 

Czy któryś z Was wrzucił tutaj na forum info na ten temat, że na greenmangamingu rozdają za darmo Mafię 2? Czy po prostu dostaliście ból dupy?

 

Temat założony został dla ludzi którzy gry nie mają, a nie dla mądralińskich co to najwięcej krzyczą po fakcie. Po wiadomościach jakie dostałem okazuje się że jednak jest kilka osób na tym forum które w tą grę jeszcze nie grały. Kod ląduje do pierwszej osoby która do mnie wysłała PW.

 

Jak by ktoś chciał tanio kupić pakiet gier z którego pochodzi gra Mafia II to poniżej link jest do humble bundle.

 

https://www.humblebundle.com/?utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_campaign=9b79fdbdea-Humble_2K_Bundle&utm_medium=email&utm_term=0_990b1b6399-9b79fdbdea-100447957

 

Jak ktoś nie grał to za jednego dolara może kupić Bioshocka, The Bureau i The Darknes II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wrzucanie informacji o promocjach dotyczących gier na steama na forum webhostingu to bardzo ważna i treściwa informacja branżowa, z którą każdy powinien się zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście wrzucanie informacji o promocjach dotyczących gier na steama na forum webhostingu to bardzo ważna i treściwa informacja branżowa, z którą każdy powinien się zapoznać.

Łukasz, zluzuj gumy, co?

 

Zauważyłeś nazwę działu? Piaskownica. Opis działu: Tutaj możecie pisać na dowolny temat nie związany w żaden sposób z Web Hostingiem.

 

Nie masz nic do napisania, to nie pisz, szanujmy bazy danych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak ktoś ma jakieś darmowe gry to chętnie przyjmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie, grałem w pierwszą część Mafii i byłem zachwycony. Z drugą częścią jeszcze nie miałem przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zalożyć watek jak na innych stronach jest,gdzie ludzie podaja linki do takich rzeczy,i bedzie po problemie.

A jak widać odzew jest nawet spory,kilka osób by skorzystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×